Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīgā šoruden notiks divi pasaules čempionāti sporta dejās

Šoruden Rīgā XII Starptautiskā sporta deju festivāla „Latvia Open 2014” ietvaros notiks divi pasaules čempionāti sporta dejās – sacensības desmit deju disciplīnā pieaugušajiem un jauniešiem. Vērienīgais pasākums notiks no 31.oktobra līdz 1.novembrim „Arēna Rīga” telpās un pulcinās labākos dejotājus no 40 pasaules valstīm.

Desmit dejas ir sporta deju disciplīna, kas ietver piecas Latīņamerikas dejas un piecas standartdejas, tādēļ desmit deju programmu dēvē par sporta deju karalisko disciplīnu. Pasaules čempionāts katrā disciplīnā notiek reizi gadā, un tas ir viens no svarīgākajiem notikumiem Pasaules sporta deju federācijas kalendārā.

Starptautisko sporta deju festivālu “Latvia Open 2014” organizē sporta deju kluba “Mario” vadītāji Mario Končevskis, Marika Kalēja un Marta Kalēja ar Starptautiskās sporta deju federācijas un Latvijas Sporta deju federācijas labvēlību.

„Šogad skatītājiem būs iespēja vērot divus pasaules čempionātus vienā dienā – pieaugušo un jauniešu grupā desmit dejās, kas ir Latvijā nebijis notikums. Mēs, rīkotāji, esam ļoti pagodināti, ka šī gada pasaules čempionāts notiek Eiropas kultūras galvaspilsētā Rīgā un iespējas to organizēt ir piešķirtas Latvijai un mūsu sporta deju klubam,” stāsta Mario Končevskis.

Dejotāju pāris, kas pasaules čempionātā pārstāvēs Latviju, tiks noteikts pēc čempionāta un reitingu sacensību rezultātiem. Šogad par tiesībām piedalīties pasaules čempionātā cīnās divi Latvijas deju pāri – „Dūšas deju skolas” pārstāvji Marts Puniņš un Dana Jākobsone, kā arī sporta deju kluba “Mario” dejotāji Kārlis Treijs un Anastasija Krivošejeva.

Starptautiskais sporta deju festivāls „Latvia Open” notiek kopš 2003.gada, laika gaitā kļūstot par nozīmīgu notikumu Eiropas un pasaules mērogā. Līdz šim festivāla ietvaros ir norisinājušies Eiropas kauss pieaugušajiem un pasaules čempionāti junioriem desmit dejās, taču šogad pirmo reizi tajā satiksies pasaules labākie dejotāji gan pieaugušo, gan jauniešu grupās. Pieaugušo pasaules čempionāts Latvijā pirmo un vienīgo reizi notika 1999.gadā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas