Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Sadales tīkls» pilsētā, Jelgavas un Ozolnieku novados šogad īstenos 34 projektus

Kvalitatīvas, nepārtrauktas un drošas elektroenerģijas piegādes nodrošināšanai akciju sabiedrība «Sadales tīkls» 2014.gadā Jelgavas un Ozolnieku novadā plāno realizēt 34 investīciju projektus, elektrotīkla attīstībā ieguldot 3,3 miljonus eiro, informē uzņēmuma pārstāve Ilze Rubene.

Šogad Ozolnieku novada Cenu pagastā un Ozolniekos tiks veikta vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīnijas izbūve aptuveni 15 kilometru garumā. 

Nozīmīgus darbus elektroapgādes tīklā «Sadales tīkls» realizēs Jelgavas novada Glūdas, Līvbērzes, Jaunsvirlaukas, Elejas, Svētes, Vircavas, Valgundes, Platones un Vilces pagastos, kur tiks izbūvētas zemsprieguma kabeļu līnijas aptuveni 48 kilometru garumā, rekonstruētas vai no jauna izbūvētas 15 transformatora apakšstacijas un rekonstruētas 605 uzskaites.

Lai paaugstinātu elektroapgādes tīkla drošumu, apjomīgi darbi tiks veikti Jelgavas pilsētā. Nomainīs savu laiku nokalpojušās 6/10 kilovoltu kabeļu līnijas aptuveni septiņu kilometru garumā, uzlabojot elektroapgādes kvalitāti Meiju ceļa, Pulkveža Brieža ielas, Dobeles šosejas, Pasta, Katoļu un Ausekļa ielas iedzīvotājiem. 

Esošās kabeļu līnijas ir paredzētas sešu kilovoltu spriegumam, bet elektrotīkla spriegums patlaban ir 10 kilovoltu. Tāda kabeļu izolācijas neatbilstība ierobežo kabeļu slodzi un piegādātās elektroenerģijas apjomu, papildu radot neērtības mūsu klientiem, jo biežāk notiek kabeļu līnijas bojājumi.

Nozīmīgi darbi Jelgavā notiks arī apakšstacijā «RAF», kurā, ieguldot aptuveni 900 tūkstošus eiro, tiks veikta vidējā sprieguma slēgiekārtas rekonstrukcija, būtiski paaugstinot elektroapgādes drošumu un kvalitāti apkārtējiem rūpniecības uzņēmumiem, kas saņem pakalpojumu no šīs vidējā sprieguma elektrolīnijas.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas