Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākas valsts amatpersonu deklarāciju iesniegšana 2

Saskaņā ar likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" noteikto valsts amatpersonām no šodienas līdz 2014.gada 1.aprīlim ir jāiesniedz kārtējās valsts amatpersonu deklarācijas par 2013.gadu, informē Valsts ieņēmumu dienests (VID).

Deklarācijas jāiesniedz, izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS). VID atgādina, ka iesniegtās valsts amatpersonu deklarācijas var precizēt, rakstveidā vēršoties pie VID un pamatojot precizējumus, taču ne vēlāk kā mēneša laikā pēc deklarācijas publiskojamās daļas publiskošanas datubāzē VID mājaslapā.

Savukārt valsts amatpersonas deklarāciju, ko iesniedz, beidzot pildīt amata pienākumus, jāiesniedz VID divu mēnešu laikā no dienas, kad persona ir pārtraukusi pildīt pienākumus.

Valsts amatpersonām var piemērot administratīvo atbildību par nepatiesu ziņu sniegšanu deklarācijā vai par deklarācijas neiesniegšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Latvijas ziņas