Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sarmīte Vīksna saņem pateicības rakstu par ieguldījumu Eiropas Pilsoņu gada 2013 norisē (ar video)

Šonedēļ ES mājā pulcējās vairāk nekā 40 valsts, nevalstisko organizāciju un Eiropas Savienības (ES) institūciju pārstāvju, lai svētku noskaņās atskatītos uz Eiropas Pilsoņu gadā paveikto. 

Pasākuma laikā tika godināti Eiropas Pilsoņu gada labas gribas vēstnieki Latvijā, kā arī citi aktīvisti – organizāciju vadītāji, kuri snieguši nozīmīgu devumu, īstenojot dažādus pasākumus un iniciatīvas, lai Latvijas sabiedrībai nodotu Eiropas Pilsoņu gada galvenos vēstījumus.

Ar pateicības rakstiem tika godināti visi septiņi Eiropas Pilsoņu gada labas gribas vēstnieki, arī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra direktore Sarmīte Vīksna.

«Desmit gadus pēc Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā tā joprojām nereti tiek uztverts kā svešs, ārējs spēks, kuram daļa Latvijas iedzīvotāju nejūtas piederīgi. Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā īstenotā projekta «Kas mēs esam Eiropā?» mērķis bija cilvēkiem atgādināt to, cik Latvijai un Latvijas iedzīvotājiem ir daudz panākumu, kas ikdienā tiek nepelnīti aizmirsti, bet citviet Eiropā ļoti augstu vērtēti – te var minēt zinātnieku Andri Ambaini, dziedātāju Elīnu Garanču, pavāru Mārtiņu Sirmo, sportistu Māri Štrombergu un daudzus, daudzus citus. Kopumā projektā iesaistījās vairāk nekā 55 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, un es ticu, ka ar šo projektu izdevās veicināt cilvēkos apziņu par to, ka, esot aktīviem pilsoņiem, mūsu sasniegumi tiks pamanīti gan vietējā, gan Eiropas un pat pasaules mērogā,» vērtē Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas