Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Satikšanās pilsētā. Dobelei 760. PIlsētas svētku apraksts

Muzikālo strūklaku koncertuzvedums „Satikšanās pilsētā. Dobelei 760” ir stāsts par mūziku un mīlestību ar unikālu muzikālo strūklaku šovu, kas norisināsies Dobelē, Ķestermeža estrādē 6. jūnijā plkst. 22:30 kā Dobeles Novada svētku atklāšanas centrālais notikums. Ieeja uz pasākumu no plkst. 20, kad koncertuzveduma apmeklētājiem būs iespēja baudīt un degustēt Latvijas neparastos vīnus.

Iespaidīgais koncertuzvedums sevī ietver pazīstamus skaņdarbus, dziesmas un duetus no pasaules slavu guvušiem mūzikliem un izrādēm rokmūziķa Ata Ieviņa un operdziedātājas Ilonas Bageles izpildījumā, kas tiek papildināti ar īpašu horeogrāfiju, kuru izdejo Ieva Kemlere un Rolands Šteinbergs. Roks, opera un deja uz vienas skatuves savienosies ar emocionālu video stāstu un īpaši izgaismotām, krāšņām, dejojošām, muzikālām strūklakām, kuras traucas debesīs vairāku desmitu metru augstumā un tiek papildinātas ar maģiskām projekcijām ūdens video ekrānos, aqua grafiku, ūdens lielgabalu šaltīm un citiem specefektiem, nojaucot robežu ar realitāti un dodot skatītājiem neaizmirstamu emocionālu un vizuālu pārdzīvojumu.

Lomās: Ilona Bagele, Atis Ieviņš, Ieva Kemlere, Rolands Šteinbergs. Koncertuzveduma režisors – Valdis Pavlovskis, muzikālās aranžijas – Kristaps Krievkalns, tehniskais nodrošinājums – Jānis Pētersons, koncertuzveduma producente – Ieva Šteinberga.

Biļetes: „Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv, tai skaitā Dobeles pilsētas kultūras nama kasē un Jelgavas Kultūras nama kasē. Pirmo 500 biļešu īpašā cena: 7 eiro.Dobeles pilsētas svētku programma (06.06. – 08.06. 2014.)

6.jūnijā

Pulksten 18 Dobeles Novada centrālajā bibliotēkā. tikšanās ar rakstnieci Daci Judinu un aktieri Andri Buli, Jānis Radziņš & jazz band

Pulksten 22.30 Ķestermeža estrādē. Muzikālo strūklaku koncertuzvedums SATIKŠANĀS PILSĒTĀ. DOBELEI 760

No plkst. 20 Latvijas neparasto vīnu degustācija


7.jūnijā

Visu dienu „Lec un minies” atrakcijas

No plkst. 10 Zemnieku un amatnieku tirgus (Vēsturiskajā Tirgus laukumā)

No plkst. 10 Līnijdeju maratons

Pulksten 11 V.Gūtmaņa piemiņas turnīrs Galda tenisā (Dobeles sporta skolā)

Pulksten 11 Strītbols. Baznīcas iela)

Pulksten 11.30 Pulcēšanās svētku gājienam pie Dobeles Sporta halles (Tērvetes iela 10)

Pulksten 12 Svētku gājiens. Moto: Senā, mainīgā un mūžam jaunā

Pulksten 13 Es Tevi satiku vasarā. Raimonda Paula dziesmas cauri paaudzēm izpilda: Ira Krauja, un Viktors Lapčenoks, Rūta Dūduma un Nikolajs Puzikovs, Rihards Andris Bērziņš un Belinda Remese

No plkst. 14 No pilsētas senatnes. Seno zemgaļu apmetne, senās spēles, bruņinieku turnīrs u.c. Rīko biedrība „Latviešu karavīrs”

No plkst. 14 Sveiciens Dobelei! Novada pagastu izrādīšanās (Vēsturiskajā tirgus laukumā)

Pulksten 14:30 Ķertais Profesors. Dziesmu un ķīmijas eksperimentu šovs. Piedalās spožākie Latvijas jaunie estrādes dziedātāji no studijas „Zvaigžņu sala” kopā ar LU Ķīmijas fakultātes studentiem

Pulksten 16 Sveiciens Dobelei! Novada pagastu koncerts

Pulksten 17.30 PAVASARA LUSTES DOBELĒ Tautas mākslas kolektīvu lielkoncerts.

Pulksten 19.30 TALSU Pūtēju orķestru priekšnesumi, pie Dobeles pilsētas kultūras nama

Pulksten 20 NAKTS SKRĒJIENS

Pulksten 21 Nakts skrējiena dalībnieku apbalvošana (uz lielās svētku skatuves)

Zelta dziesmas manai tautai Svētku noslēguma koncerts: Normunds Rutulis, Andris Ērglis, Liene Šomase, TRIO RIO (Bikstu pag.), Normunds Laizāns, Emīls Balcers, māsas Legzdiņas.

Pēc koncerta svētku uguņošana.

Pulksten 24 Svētku Balle, spēlē instrumentālā grupa kopā ar Andri Ērgli Jāņa Strazda vadībā un DJ JAX


8.jūnijā

Pulksten 10 Vasarsvētku dievkalpojums un aizlūgums par Dobeles pilsētu un novadu

Pulksten 11 Vasarsvētku ŠAHA TURNĪRS ( Dobeles Kultūras namā)

Pulksten 12 Svētku izskaņa pie Dobeles Amatu mājas. Mūzika. Radošās darbnīcas. Saimes zupa

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas