Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Satiksmes un valsts autoceļu aktualitātes

Dodoties uz Kurzemi jāņem vērā, ka remontdarbi ir gan Ventspils (a/c A10), gan Liepājas virzienā (a/c A9). Pie Talsiem 23 km garumā noris būvdarbi un divos posmos satiksmi regulē pa vienu joslu. Šī remontposma šķērsošana prasīs aptuveni 30 min. Savukārt Liepājas virzienā ar luksoforu tiek regulēta satiksme pie Kalvenes un lai izbrauktu šo objektu, ir nepieciešamas aptuveni 20 min.

Zemgalē satiksme ir ierobežota aiz Jelgavas (a/c A8), Platones pagastā. Šī posma šķērsošana prasīs 20 minūtes, jo divās vietās satiksmi regulē ar luksoforiem.

Vidzemē, dodoties Ainažu virzienā (a/c A1), pie Ādažiem 15 km garajā remontposmā jārēķinās ar laiku ap 25 min. Valmieras (a/c A3) virzienā ceļa remontdarbi noris Vaidavas pagastā, kur, atkarībā no darbu intensitātes, iespējami pat septiņi posmi ar kustību pa vienu joslu un to šķērsošanai ir nepieciešamas aptuveni 35 minūtes.

Latgalē darbi uz galvenā ceļa starp Rēzekni un Daugavpili (A13) Lūznavas pagastā prasīs papildus aptuveni 10 minūtes ceļā. Jāpiezīmē, ka Latgalē daudzviet notiek darbi uz pašvaldību ielām, kas ietilpst valsts galveno ceļu maršrutos. Piemēram, Jēkabpilī, kur tiek remontēta Kurzemes iela un Augusta ielas remonts Krāslavā.

Ir uzsākti remontdarbi divās vietās uz a/c Rīga – Daugavpils (A6), proti, Ikšķilē, kur tiks atjaunots ceļa pārvads pār Skolas ielu un Lielvārdē sākti seguma atjaunošanas darbi pie Graužupītes. Šobrīd vēl būtiski satiksmes ierobežojumi nav ieviesti, jo notiek sagatavošanās darbi.

Aicinām iedzīvotājus sekot līdzi remontu norisei un informēt, ja rodas jautājumi par veicamo darbu kvalitāti un satiksmes organizāciju. Informāciju un fotoattēlus lūdzam iesūtīt twitter.com/LVceli vai uz e-pastu kvalitate@lvceli.lv. Visa saņemtā informācija, arī anonīmā, tiks pārbaudīta, objekti apsekoti. Tomēr, lai būtu iespējams saņemt LVC speciālistu atbildes, lūdzam norādīt arī savu kontaktinformāciju.

Plašāka informācija par satiksmes ierobežojumiem valsts autoceļu tīklā www.lvceli.lv, twitter.com/LVceli un Facebook lapā, kā arī pa diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas