Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Satiksmes un valsts autoceļu aktualitātes

Va/s „Latvijas Valsts ceļi” reaģē uz iedzīvotāju sniegto informāciju. Tā, piemēram, pēc iedzīvotāju informācijas par neaizpildītajiem urbumu caurumiem uz autoceļa P100 Jelgava-Dalbe pie Ozolniekiem. 13. augustā šie caurumi tika aizpildīti un salaboti.

Ņemot vērā to, ka visā valstī uz autoceļiem aktīvi notiek remontdarbi, aicinām iedzīvotājus sekot līdzi remontu norisei un informēt, ja rodas jautājumi par veicamo darbu kvalitāti un satiksmes organizāciju, un ziņot, ja rodas sastrēgumi. Informāciju un fotoattēlus lūdzam iesūtīt twitter.com/LVceli vai uz e-pastu kvalitate@lvceli.lv. Visa saņemtā informācija, arī anonīmā, tiks pārbaudīta, objekti pārbaudīti. Tomēr, lai būtu iespējams saņemt LVC speciālistu atbildes, lūdzam norādīt arī savu kontaktinformāciju.

Atgādinām, ka ir uzsākti rekonstrukcijas darbi uz autoceļa Līgas-Kandava-Veģi (P130) starp Sabili un Kandavu. Šis posms visu veidu transportam ir slēgts un apbraukt būvobjektu ir iespējams pa autoceļu Stende–Sabile–Pūces (V1402) un Plosti–Pūces (V1474). Lai šo posmu šķērsotu, būs nepieciešamas aptuveni 30 minūtes.

Sakarā ar riteņbraukšanas sacensībām, svētdien, 17. augustā no plkst. 11.00 līdz 13.00 uz valsts autoceļiem Sloka–Talsi (P128), Talsu apvedceļš (P129) un Stende–Lauciene–Mērsrags (V1401) Talsu apkaimē iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi.

Šajā nedēļas nogalē, no 15.–17. augustam, Liepājā norisināsies "Fontaine" festivāls, tāpēc, ja plānots doties uz šo pasākumu, jāņem vērā, ka uz Liepājas šosejas (A9) turpinās rekonstrukcijas darbi posmā no Vecpils pagasta līdz pat Grobiņai, ar septiņiem luksoforu posmiem, tāpēc ceļā būs nepieciešamas papildus aptuveni 35 minūtes. 

Šobrīd „Latvijas Valsts ceļi” ir praktiski pabeiguši šogad plānoto būvniecības konkursu izsludināšanu un tiek sākts darbs pie nākamā gada konkursu specifikāciju un iepirkumu dokumentācijas sagatavošanas. 

Plašāka informācija par satiksmes ierobežojumiem valsts autoceļu tīklā adresē www.lvceli.lv, twitter.com/LVceli un Facebook lapā, kā arī pa diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas