Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Semināru cikls par VARAM pārziņā esošajām investīcijām un Zaļā iepirkuma piemērošanu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija pašvaldību un citu iestāžu pārstāvjus aicina piedalīties reģionālo semināru ciklā* par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem un Zaļā publiskā iepirkuma piemērošanu Eiropas Savienības (ES) fondu 2014.-2020. gada plānošanas periodā, kas notiks 19. un 20. novembrī Jelgavā. 

Lai pieteiktos pasākumā, lūgums aizpildīt reģistrācijas anketu, kas atrodama ŠEIT. Dalība ir bez maksas. 

19. novembrī klātesošie tiks informēti par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem 2014.-2020. gada plānošanas periodā. Tiks organizētas diskusijas par specifisko atbalsta mērķu ieviešanas nosacījumiem, atbalstāmajām darbībām un attiecināmajām izmaksām, rezultātu definēšanu un uzraudzību, kā arī finanšu analīzi. Būs iespēja noskaidrot atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par VARAM pārziņā esošajām ES fondu investīcijām.

Savukārt 20. novembrī seminārā par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu** VARAM pārstāvji sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroja un Vides investīciju fonda (turpmāk – VIF) kolēģiem informēs par zaļo publisko iepirkumu, tā piemērošanas kritērijiem un lomu pašvaldību iepirkumos un ES fondu 2014.-2020.gada plānošanas perioda projektos. Reģionu pārstāvji dalīsies pieredzē par zaļā publiskā iepirkuma īstenošanu. Dienas laikā plānotas divas paralēlās sesijas, kurās ar praktisku piemēru palīdzību tiks izskatītas zaļā publiskā iepirkuma piemērošanas iespējas būvniecības un elektroenerģijas iepirkumos.

Pasākumi notiks Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33, Jelgavā.

Interesenti ir gaidīti arī uz citiem reģionālo semināru cikliem:

25. novembrī par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem notiks Latgales vēstniecībā GORS, Pils ielā 4, Rēzeknē; 

27. novembrī par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu notiks Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā Zeimuļs, Krasta ielā 31, Rēzeknē; 

2. decembrī par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem notiks VARAM Peldu ielā 25, 409.telpā, Rīgā; 

4. decembrī par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu notiks VARAM Peldu ielā 25, 409.telpā, Rīgā.

Semināri tiek finansēti no Eiropas Sociālā fonda/Eiropas Reģionālās attīstības fonda/Kohēzijas fonda tehniskās palīdzības Projekta Nr. VSID/TP/CFLA/11/19 „ Atbalsts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārziņā esošo Eiropas Savienības fondu aktivitāšu prioritāšu mērķu sasniegšanas nodrošināšanai” (Aktivitāte Nr. 8.1.).

*Semināru cikls „VARAM atbilstības principu un Zaļā iepirkuma/Zaļā publiskā iepirkuma piemērošana ES fondu 2014-2020 plānošanas periodā” sastāv no divu dienu semināriem katrā reģionā.

**Otrās dienas seminārs tiek organizēts sadarbībā ar VIF, kas Eiropas Savienības programmas „Intelligent Energy Europe” ietvaros īsteno projektu "Zaļais iepirkums pašvaldībās, lai sasniegtu energoefektīvu rezultātu".

Foto: losp.lv 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas