Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Septembra beigās Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes iecirkņos būs Atvērto durvju diena

Piektdien, 27.septembrī, Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes iecirkņos tiek organizēta Atvērto durvju diena, kurā interesenti varēs iepazīties ar policijas darbu, aprīkojumu un tikties ar policijas darbiniekiem.

VP Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece aģentūru LETA informēja, ka Dobeles iecirknī no pulksten 9 līdz 11 apmeklētājus iepazīstinās ar katra dienesta veicamajiem uzdevumiem un funkcijām, kā arī izmantojamiem ieročiem, speciālajiem līdzekļiem un tehniskajām vienībām. Notiks ekskursija pa iecirkni un policijas tehnikas demonstrācija.

Tukuma iecirknī no pulksten 9 līdz 12 pie policijas ēkas būs apskatāms automašīnu aprīkojums, speciālie līdzekļi, bet dežūrdaļā tiks sniegts ieskats policijas ikdienā, iecirkņa zālē informēs par policijas vēsturi un aktuālajiem uzdevumiem, tāpat iepazīstinās ar ekspertu darbu sadarbībā ar VP Kriminālistikas pārvaldes ekspertiem.

Jelgavas iecirknī no pulksten 10 līdz 14 būs tikšanās ar policijas darbiniekiem un prezentācijas demonstrēšana par policijas struktūru un uzdevumiem, policijas tiesībām un pienākumiem. Apmeklētājus iepazīstinās ar dažādu dienestu darba specifiku, policijā izmantotajiem speciālajiem un tehniskajiem līdzekļiem.

Līdzīgu informāciju apmeklētāji saņems arī Aizkraukles iecirknī, Bauskas iecirknī un Jēkabpils iecirknī.

Bauskas iecirknī arī nepilngadīgo lietu inspektores 213.kabinetā piedāvās veikt dažādus radošus uzdevumus un izglītojošas spēles jauniešiem par policijas tematiku. Policijas ēkas pagalmā patruļdienesta rotas darbinieki interesentiem pastāstīs par ceļu satiksmes drošību un demonstrēs dienesta automašīnas.

Policijas ēkas pagalmā Bauskā notiks arī dienesta suņa Enriko paraugdemonstrējumi un tiks stāstīs par suņa lomu policijas darbā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas