Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Septembra sākumā tiks mainīti maršruta Rīga-Jelgava-Rīga vilcienu kustības saraksti

Septembra sākumā tiks mainīti maršruta Rīga-Jelgava-Rīga vilcienu kustības saraksti. Izmaiņas noteiktas saistībā ar sliežu remontdarbiem dzelzceļa posmā Olaine-Cena, informē AS «Pasažieru vilciens».

Vilcienu kustības saraksti tiks mainīti 4.septembrī, 5.septembrī un 6.septembrī.

Vilciens Rīga-Jelgava ar atiešanas laiku no Rīgas pulksten 13.29 no Rīgas aties pulksten 13.30, arī no visām pārējām maršruta stacijām kursēs vienu-četras minūtes vēlāk, nekā noteikts sarakstā, un līdz ar to Jelgavā pienāks pulksten 14.21.

Vilciens Rīga-Jelgava ar atiešanas laiku no Rīgas pulksten 14.31 no Rīgas līdz Olainei kursēs, kā ierasts, pēc saraksta, savukārt no Olaines izbrauks pulksten 14.59, arī no visām pārējām stacijām kursēs divas minūtes vēlāk, nekā ierasts, un Jelgavā pienāks pulksten 15.22.

Vilciens Rīga-Jelgava ar atiešanas laiku no Rīgas pulksten 15.17 no Rīgas izbrauks pulksten 15.33 un 15-16 minūtes vēlāk aties arī no visām pārējām stacijām, tādēļ Jelgavā pienāks pulksten 16.23.

Vilciens Jelgava-Rīga ar atiešanas laiku no Jelgavas pulksten 8.47 no Jelgavas aties pulksten 8.52, arī no visām pārējām stacijām kursēs piecas-septiņas minūtes vēlāk, nekā ierasts, un Rīgā pienāks pulksten 9.46.

Vilciens Jelgava-Rīga ar atiešanas laiku no Jelgavas pulksten 13.33 no Jelgavas izbrauks pulksten 13.32 un vienu-divas minūtes agrāk aties arī no visām pieturvietām līdz Olainei, savukārt posmā Olaine-Rīga kursēs saskaņā ar sarakstu.

Vilciens Jelgava-Rīga ar atiešanas laiku no Jelgavas pulksten 14.35 no Jelgavas izbrauks pulksten 14.31 un arī no visām pārējām stacijām aties trīs-četras minūtes agrāk nekā parasti, tādēļ Rīgā pienāks pulksten 15.24.

Vilciens Jelgava-Rīga ar atiešanas laiku no Jelgavas pulksten 16.18 no Jelgavas izbrauks pulksten 16.40, arī no visām pārējām maršruta pieturvietām kursēs 22 minūtes vēlāk, nekā noteikts sarakstā, un Rīgā pienāks pulksten 17.32.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas