Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Septembrī Tērvetes pagasta pārvaldē sāks veidot vienoto klientu apkalpošanas centru

Septembrī Tērvetes novada Tērvetes pagasta pārvaldē sāksies darbs pie Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra izveides, aģentūra LETA uzzināja Tērvetes novada pašvaldībā.

Plānots, ka vienotais klientu apkalpošanas centrs sāks darboties oktobrī Tērvetes pagasta pārvaldes telpās Kroņaucē, ēkā "Sprīdītis".Centra izveides mērķis ir nodrošināt iedzīvotāju un uzņēmēju vajadzībām un vienas pieturas aģentūras principam atbilstošu publisko pakalpojumu klātienes sniegšanas organizēšanu, veicinot optimālu pakalpojumu pieejamību visā valsts teritorijā.

Vienotajā klientu apkalpošanas centrā Kroņaucē būs iespēja saņemt pakalpojumus no Lauku atbalsta dienesta, Nodarbinātības valsts aģentūras, Pilsonības un migrācijas lietu pārvades, Uzņēmuma reģistra, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Valsts zemes dienesta.

Klientu apkalpošanas centrs tiks izveidots un uzturēts ar valsts budžeta dotāciju un Tērvetes novada pašvaldības budžeta līdzekļiem.Vienotais klientu apkalpošanas centrs būs pieejams arī iedzīvotājiem ar kustību traucējumiem.

Vienotajā klientu apkalpošanas centrā iedzīvotājiem būs iespēja taupīt laiku un naudu, apmeklējot vienu iestādi, tā vietā, lai apmeklētu katru valsts iestādi un pašvaldību atsevišķi - tā ir priekšrocība, ko ikvienam piedāvās Valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centru tīkls, skaidro pašvaldība.

Latvijā iedzīvotājiem un uzņēmējiem ir pieejami aptuveni 2000 valsts un pašvaldību piedāvātie publiskie pakalpojumi, kurus iespējams saņemt vairāk nekā 900 vietās. Tas ir dārgi un neefektīvi, raugoties gan no iedzīvotāju, gan valsts viedokļa.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas