Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sešās pilsētās, tostarp Jelgavā – glābējpaku piepildīšana ar skolas lietām

14., 15., 21. un 22. augustā sešās Latvijas pilsētās – Rīgā, Cēsīs, Rēzeknē, Jelgavā, Talsos un Ogrē – ikviens tiek aicināts uz īpašu Glābējpaku akciju skolēnu no trūkumā nonākušajām ģimenēm atbalstam. 

Kā stāsta Latvijas Samariešu apvienībasprojekta "Paēdušai Latvijai" vadītāja Agita Kraukle, Glābējpakā lūgums ievietot kancelejas preces, skolas somas un kādu saldumu, tādā veidā palīdzot šiem bērniem uzsākt skolas gaitas.  

Daudzām ģimenēm Latvijā, kurās aug skolas vecuma bērns, lielais raizes sagādā skolai nepieciešamo lietu sarūpēšana. Īpaši grūti tas ir ģimenēm, kuras dažādu apstākļu dēļ nonākušas trūkumā, un ierobežotais ģimenes budžets liedz sagādāt mācību piederumus.  

„Aicinu nebūt vienaldzīgiem un nepaiet garām brīvprātīgajiem, kuri šajās dienās jūs veikalos uzrunās un aicinās piepildīt Glābējpaku. Ar pāris kancelejas precēm, zīmuļiem, kladēm un dažiem saldumiem jūs iepriecināsiet kādu mazu sirsniņu, kurai rudenī būs jādodas uz skolu,” saka projekta „Paēdušai Latvijai” vadītāja A.Kraukle.   

Pārtikas bankas pakas tiek nodrošinātas, pateicoties Latvijas iedzīvotāju un uzņēmumu ziedojumiem, kā arī daudziem brīvprātīgajiem atbalstītājiem. Palīdzība galvenokārt domāta centīgām ģimenēm ar bērniem ar zemiem ienākumiem, kurām nav piešķirts trūcīgās vai maznodrošinātās statuss.

Glābējpaku akcija notiks:
Rīgā 14.augustā plkst.17–20 un 15. un 21.augustā plkst.12–16, veikalā „Maxima”,  A.Deglava iela 67, organizē Latvijas Samariešu apvienība, biedrība „Otrās Mājas” un LSK „Bebru pagasta komiteja”;

Cēsīs 21.augustā plkst.17–20 un 22.augustā plkst.12–16 veikalā „Maxima”,  Valmieras ielā 17a, organizē Latvijas Samariešu apvienība un Ģimenes centrs “Mūsu nākotne”;

Jelgavā 21.augustā plkst.17–20 un 22.augustā plkst.12–16 veikalā „Maxima”, Driksas iela 4, rīko Latvijas Samariešu apvienība un LSK Dobeles komiteja;

Ogrē 21.augustā plkst.17–20 un 22.augustā plkst.12–16 veikalā „Maxima”, Rīgas ielā 23, rīko Latvijas Samariešu apvienība un biedrība „Otrās Mājas”;

Talsos 21.augustā plkst.17–20 veikalā „Maxima”, Rīgas ielā 8, rīko Latvijas Samariešu apvienība un Talsu novada fonds;

Rēzeknē 21.augustā plkst.17–20 un 22.augustā plkst.12–16 veikalā „Maxima”, Atbrīvošanas alejā 141a, rīko Latvijas Samariešu apvienība un Viļānu bērnu un jauniešu invalīdu biedrība “Saulstariņi”.

No 12. līdz 23.augustam Glābējpaku iespējams piepildīt un atstāt ziedojumu kastē veikalā “Maxima” K.Ulmaņa gatvē 88a Rīgā.

Par Latvijas Samariešu apvienību:
Biedrība „Latvijas Samariešu apvienība" (LSA) ir brīvprātīga, neatkarīga, kompetenta, inovatīva, dinamiska un uz praktisku rīcību orientēta sabiedriskā labuma organizācija, kuras devīze ir „Palīdzēt dzīvot".
Latvijā Samariešu apvienība ir viena no lielākajām nevalstiskajām organizācijām. Samariešu apvienība ir sertificēta kā daudzu sociālo pakalpojumu sniedzējs, ārstniecības un izglītības iestāde. LSA piedāvā daudzus sociālus, medicīniskus un apmācības pakalpojumus, kas klientiem ir pieejami gan ar pašvaldību vai darba devēju līdzdalību, gan arī individuāli. 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas