Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šoruden konkurss devītklasniekiem «Kas notiek?» notiks interaktīvi

23. septembrī sāksies pieteikšanās laikraksta «Diena» rīkotajā mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursā visas Latvijas skolu devīto klašu skolēniem Kas notiek?. Atzīmējot konkursa 15. gadadienu, ir padomāts par tā interaktivitāti – sadarbībā ar «Lattelecom» tā norise 24. oktobrī tiks translēta «Lattelecom» interneta televīzijā.

Konkursā tiks pārbaudītas devītklasnieku zināšanas par konkursa gada (no 2013. gada novembra līdz 2014. gada novembrim) notikumiem Latvijā un pasaulē. Neizmantojot palīglīdzekļus, 24. oktobra rītā jaunieši pārbaudīs savu erudīciju, atbildot uz konkursa tiešraidē uzdotajiem jautājumiem. Šogad konkurss notiek sadarbībā ar Lattelecom, tāpēc, pateicoties tehnoloģiju sniegtajām iespējām, konkursa jautājumi pirmo reizi tiks uzdoti tiešraidē «Lattelecom» televīzijā.

Konkursa «Kas notiek?» mērķis ir veicināt jauniešu interesi par pēdējā gada politiskajiem, sabiedriskajiem, kultūras, sporta un citiem notikumiem Latvijā un pasaulē, kas atspoguļoti plašsaziņas līdzekļos. Konkurss ir individuāla spēku pārbaude vienā kārtā, kurā katrs jaunietis var pārbaudīt savas zināšanas un atmiņu.

15 gadu laikā konkursā «Kas notiek?» ir piedalījušies vairāk nekā 360 000 Latvijas skolu devīto klašu skolēnu. Arī šogad konkursā tiks noteiktas piecas uzvarētājas klases un pieci individuālie uzvarētāji – pa vienam no Latgales, Kurzemes, Rīgas, Vidzemes un Zemgales.

Līdz 17. oktobrim 9. klašu audzinātāji portālā Diena.lv var pieteikt savu klasi dalībai konkursā. Klase, kuras dalība būs pieteikta pirmā, saņems pārsteiguma balvu no konkursa organizatoriem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas