Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Superpuiku finālā cīnīsies arī Markuss Krīgers no Staļģenes vidusskolas

24. martā konkursa „Superpuika 2015” finālā startēs desmit puišu no Staļģenes, Alūksnes, Daugavpils, Preiļiem, Rīgas, Salas un Tukuma. Konkursa finālisti sacentīsies gan galdniecības prasmēs, gan intelektuālos un radošos uzdevumos, gan arī fizisko pārbaudījumu trasē. 

Šogad konkursa fināls norisināsies vairākās vietās – Tehniskās jaunrades namā „Annas 2”, TehnoAnnas pagrabos, bet finālspēles trase – Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) Arhitektūras un mediju centrā H2O Ūdens ielā 6, kur superpuikas atbalstīs ne tikai līdzjutēji, bet arī šā gada pārsteigums - dziedātāja Mntha, "RigaRollerDerby" meitenes un perkusionistu grupa Migela Andresa Hernandesa Žiraldi vadībā. 

Konkursa „Superpuika 2015″ pirmās divas konkursa kārtas norisinājās 2014. gada nogalē, kurās piedalījās 117 puiši no visas Latvijas. Finālā par 2015. gada superpuikas titulu sacentīsies divi zēni no Rīgas – Mārtiņš Mazurs un Aleksandrs Jermolajevs, divi puikas no Tukuma – Haralds Rauls Slišāns  un Kristaps Glazeikins, Eduards Rāzna no Garkalnes novada, Deivids Struckis no Alūksnes, Daniels Siļčonoks no Daugavpils, Edijs Vaivods no Preiļiem, Markuss Krīgers no Jelgavas novada Staļģenes, kā arī Leonards Prudāns no Salas novada. 

Konkursu organizē Tehniskās jaunrades nams „Annas 2”. Tas ir daudzpusīgs konkurss 11–12 gadus veciem puišiem no visas Latvijas, kas notiek jau 24. reizi. Konkursa uzdevumi ir ļoti vispusīgi, dodot iespēju dalībniekiem pierādīt savas spējas un prasmes gan fiziskajos un erudīcijas uzdevumos, gan arī amatniecības radošajos un tehniska rakstura uzdevumos. Tieši tāpēc šīs ir Latvijas mērogā unikāls konkurss.

Tehniskās jaunrades nama „Annas 2” direktore Irēna Maskaļonoka uzsver: „Galvenais ir nezaudēt dūšu, saskaroties ar grūtībām, bet domāt, kā tās pārvarēt, mācīties no kļūdām un gūt prieku no dzīves. Superpuika ir tituls, kas uzliek pienākumus, un nepietiek tikai būt talantīgam, radošam, stipram un prasmīgam, bet svarīga ir arī attieksme pret apkārtējiem, spēja būt labestīgam un izpalīdzīgam.” 

Konkursa dalībnieki cīnīsies par balvām no "Bosch", "playtables.lv", "Dateks Grupa", "skyamazons.lv", BZC „TehnoAnnas pagrabi” un pasākumu aģentūras „Komats”. 

Konkursa fināls būs skatāms raidījumā "Re:TV" kanālā 4.aprīlī pulksten 19.30. 

Konkursu finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Konkursa atbalstītāji: Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA), skatuves serviss SIA "3S", skaņas un gaismas aprīkojums no "Discomania", piekabes, stiprinājumi no SIA "Dominuss",  SIA "Pasākumu aģentūra Komats",  lielformāta druka "Grupa Lukss ", "Riga Roller Derby", "Sportakameras.lv", "V.S.Imperia".  

Konkursa informatīvie atbalstītāji: Latvijas reģionu televīzija "Re:TV", "e-skola.lv", "Chaula TV". 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas