Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tērvetes novada svētki – jau šodien

Trešo gadu tiek svinēti Tērvetes novada svētki. Šogad ar Sporta dienu tie aizsākās jau pagājušajā svētdienā, bet plaša kultūras programma, pie tam bez maksas, interesentus aicina piektdien un sestdien.

Programmas sākumā – saksofonista Arta Gāgas un džeza orķestra koncerts 18. jūlijā pulksten 21 Augstkalnes Mežmuižas pils terasē, bet svētku kulminācija gaidāma 19. jūlijā, informē Tērvetes novada kultūras nama Mākslinieciskās daļas vadītāja Dace Indrika.
Sestdien novada ļaudīm un viesiem paredzētas dažādas aktivitātes, koncerti un pasākumi Tērvetes novada estrādē. Pulksten 11 (reģistrēšanās no pulksten 10) sāksies foto orientēšanās sacensības «Atklāj Tērveti no jauna».

Savukārt no pulksten 11 līdz 16 – atraktīva un koša kultūras programma bērniem. Svētkos ikviens aicināts rūpēties par savu drošību, tādēļ no pulksten 12 līdz 16 būs iespēja apmeklēt Valsts policijas informatīvo programmu «Esi drošs un saudzē sevi», kuras laikā varēs apskatīt policijas tehnisko aprīkojumu, kā arī vērot kinologu paraugdemonstrējumus.

Visas dienas garumā Tērvetes estrādē būs vietējo mājražotāju un amatnieku tirdziņš, bet tērvetnieku izdomu varēs novērtēt svētku gājienā, kas pulksten 17 sāksies dabas parka autobusu stāvlaukumā un virzīsies uz Tērvetes estrādi, kur pulksten 18 noslēgsies ar svētku lielkoncertu «Marhils un draugi» (Uldis Marhilēvičs, Ivo Fomins, Igo, Aija Andrejeva).

Lielkoncerta laikā kopā ar Tērvetes novada amatierkolektīviem tiks sumināti konkursa «Sakoptākā sēta» laureāti. Bet noslēgumā (no pulksten 22) – zaļumballe ar labākajiem latviešu un ārzemju dziesmu hitiem grupas «Rock’n’Berries» vadībā un svētku uguņošana pusnaktī pie Tērvetes pilskalna.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas