Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trūcīgajiem mazuļiem – Valdekā īpašs ziedojumu stends

Ziedot.lv labdarības akcijas „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietvaros no šodienas, 10.aprīļa, „Maxima Latvija” veikalā Jelgavā, Rīgas ielā 11a, uzstādīts īpašs interaktīvs ziedošanas stends (VIDEO par ceļojošo stendu), kurā saziedotie līdzekļi nonāks Jelgavas reģiona trūcīgajām ģimenēm. Stends Jelgavā atradīsies trīs nedēļas. 

„Latvijā ik gadu pasaulē nāk ap 20 000 bērnu un aptuveni 2000 no tiem piedzimst ģimenēs, kurām nepietiek līdzekļu, lai nodrošinātu savai atvasei pamatlietas, kas nepieciešamas bērna pilnvērtīgai attīstībai. „Katrs bērniņš ir pelnījis ne tikai vecāku rūpes un mīlestību, bet arī visu nepieciešamo, lai augtu vesels un laimīgs. Diemžēl daudziem vecākiem tas sagādā lielas grūtības, jo trūkst līdzekļu. Visbiežāk palīdzība nepieciešama maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem līdz 2 gadu vecumam. Šajā laikā lieli tēriņi saistīti gan ar mazuļu piena maisījuma, gan autiņbiksīšu iegādi,” stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, aicinot palīdzēt ikvienu, kurš sevī jūt aicinājumu, lai mazuļi no nabadzīgām ģimenēm neizjustu trūkuma skarbo slogu. 

Labdarības organizācija Ziedot.lv akciju rīko sadarbībā ar reģionālajām labdarības organizācijām un veikalu tīklu SIA „Maxima Latvija”. Akcijas mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā. Atbalsts ģimenei tiek sniegts nedēļu pirms bērna kopšanas pabalsta saņemšanas, jo, kā norāda Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, šis periods maznodrošinātajām ģimenēm ir finansiāli viskritiskākais. Šajā laikā projekta ietvaros ģimenēm katru mēnesi tiek nodrošinātas autiņbiksītes un piena maisījumi 16 eiro vērtībā, kas sedz vienas nedēļas izdevumus šīm mazulim ikdienā nepieciešamajām precēm. Lai varētu sniegt palīdzīgu roku visām akcijā iesaistītajām ģimenēm, nepieciešami 32000 eiro mēnesī. Labdarības akcijā līdzdarbojas arī projekta vēstnese, psiholoģijas zinātņu doktore Diāna Zande, sniedzot jaunajām māmiņām dažādos Latvijas reģionos nepieciešamo informatīvo un emocionālo atbalstu bērnu audzināšanā.

Ziedojumus iespējams veikt SIA „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā – gan ziedojumu kastītēs, gan izvēloties veikalos produktus ar īpašu akcijas zīmi „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem”, kas nozīmē, ka ražotājs ziedos 1 centu no produkta cenas mazuļu atbalstam. Šobrīd labdarības akcijā ir iesaistījies AS „Tukuma piens” ar pienu „Baltais” 2%, AS „Laima" ar dažāda veida cepumiem, konfektēm u.c. produktiem, kā arī SIA „Rīgas Piensaimnieks” ar biezpiena sieriņu „Kārums” multipaku, ziedojot 1 centu no katra SIA „Maxima Latvija” veikalos pārdotā produktu iepakojuma. Sniegt atbalstu mazuļiem no trūcīgām ģimenēm var arī ziedojot Ziedot.lv mājas lapā (http://www.ziedot.lv/palidzi-trucigiem-mazuliem-2137) un zvanot uz ziedojumu tālruni 9006 7004 (maksa par zvanu 1,42 eiro). 

„Esam gandarīti par pircēju un sadarbības partneru – AS „Tukuma piens”, AS „Laima" un SIA „Rīgas Piensaimnieks” – atbalstu un rūpēm par trūcīgo ģimeņu bērnu labklājību. Kā uzņēmums meklēsim iespējas, kā papildināt sadarbības parteru rindas un akcijā iekļaut arvien jaunus produktus. Mēs ceram, ka visi kopā līdz 2015.gada beigām varēsim palīdzēt visām akcijā iesaistītajām ģimenēm,” stāsta SIA „Maxima Latvija” vadītāja Jeļena Kondrašova, norādot, ka uzņēmums paralēli uzsācis arī ģimeņu atbalstu programmu „Augošai Latvijai”, kas apkopo dažādas uzņēmuma iniciatīvas un sadarbības projektus šajā jomā, un kuras galvenais vadmotīvs ir par ģimenei draudzīgu vidi un ērtu iepirkšanos. Vairāk iepazīties ar programmu iespējams mājas lapā www.augosai.lv

Video ar interaktīvo stendu apskatāms šeit: http://vimeo.com/113392368. Pirms tam ziedojumu stends pabija Liepājā, bet pēc tam dosies ceļā uz „Maxima Latvija” veikaliem Valmierā un Daugavpilī.

ziedot.lv & Maxima / Labdarības kampaņa „Palīdzi mazuļiem no trūcīgām ģimenēm piecelties kājās” from DDB Latvia on Vimeo.


Pievieno komentāru

Latvijas ziņas