Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vairāki LLU absolventi apbalvoti Valsts zemes dienestā

Svinīgā pasākuma laikā par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 95.gadadienai apbalvoti Valsts zemes dienesta (VZD) rīkotā pētniecisko darbu konkursa «Augstākās izglītības iestāžu studiju noslēguma labākie darbi» uzvarētāji.

Kategorijā «Labākais diplomdarbs» apbalvojumu saņēma LLU pārstāve Oksana Dovgaļeca par savu diplomdarbu «Sesavas pagasta zemes konsolidācijas projekts». Apbalvojums piešķirts par darba tēmas nozīmību un aktualitāti, pētījuma novitāti un sniegtajiem priekšlikumiem pārnesei praktiskajā darbā, informē VZD.

Savukārt atzinību rakstu par darba tēmas praktisko nozīmību un aktualitāti saņēma Kristīnes Zelčas diplomdarbs «Lubānas apgrūtināto teritoriju iekļaušana Apgrūtināto teritoriju informācijas sistēmā». 

Konkursam tika iesniegti 24 studiju noslēguma darbi no LLU, Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes un Rēzeknes Augstskolas. No tiem deviņi bija diplomdarbi, deviņi – bakalaura darbi un seši – maģistra darbi.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas