Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēl tikai šodien iespējams pieteikties 9.klašu zināšanu pārbaudes konkursam «Kas notiek?»

Laikraksts «Diena» aicina visas Latvijas skolu 9. klases 23. oktobrī piedalīties rīkotajā mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursā «Kas notiek?».

Pieteikšanās dalībai konkursā pagarināta līdz 21. oktobrim, un to var izdarīt  ŠEIT.

Konkursa tiešraide notiks 23. oktobrī no pulksten 9 līdz 10. Pateicoties «Lattelecom» jaunāko tehnoloģiju iespējām, šogad konkurss tiks translēts tiešraidē visās «Lattelecom» televīzijas platformās (t.sk. interneta televīzijā), kanālā 360TV.

Gatavoties konkursam var, atsaucot atmiņā nozīmīgākos notikumus Latvijā un pasaulē no 2014. gada novembra līdz 2015. gada oktobrim. Arī laicīgi izpētīts konkursa nolikums palīdzēs veiksmīgi izprast konkursa norisi šogad. Konkursa materiālus iespējams lejupielādēt ŠEIT.

Latvijas skolu 9. klašu skolēniem 60 minūšu laikā būs jāatbild uz 30 jautājumiem un 5 sarežģītākiem papildjautājumiem par notikumiem Latvijā un pasaulē laika posmā no 2014. gada novembra līdz 2015. gada oktobrim.

Vērtējot klases vidējo rezultātu, kā arī individuālos sasniegumus tiek noteiktas piecas erudītākās klases – pa vienai katrā Latvijas reģionā un Rīgā, kā arī pa vienam individuālajam uzvarētājam no Kurzemes, Latgales, Zemgales, Vidzemes un Rīgas.

Līdz šim konkursā piedalījušies vairāk nekā 90% Latvijas 9. klašu skolēni, tādējādi 15 gadu laikā konkursā Kas notiek? ir piedalījušies vairāk nekā 370 000 skolēni. Konkurss pirmo reizi notika 1999. gadā.
 
Labāko rezultātu ieguvēji (5 klases un 5 individuālie uzvarētāji) tiks ielūgti 27. novembrī nosvinēt īpašu uzvarētāju dienu Rīgā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas