Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Video: KNAB jauniešu konkursā laurus plūc jaunieši no Jelgavas Valsts ģimnāzijas

Šodien, Starptautiskajā pretkorupcijas dienā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) apbalvoja jauniešiem paredzētā konkursa «Esi krietns, esi PRET korupciju!» labāko darbu autorus, aģentūru LETA informēja KNAB.

Pamatskolēnu grupā pirmā vieta un 100 latu naudas balva piešķirta Artjomam Gasjuļam, Bogdanam Koroļevičam, Vladimiram Bazarovam, Darjai Giršikai, Artūram Kristiņam, Mihailam Borovikovam, Gļebam Kļaštornim un skolotājai Marijai Bernupei-Bernhofei no Bērnu un jauniešu centra «Kurzeme» par videoklipu «Domā, ko dari!».

Otrā vieta un 85 latu naudas balva piešķirta Līvai Ozoliņai, Annai Bakānei, Sabīnei Beļskai, Katrīnai Zaķei, Tatjanai Kokorēvičai, Laurai Meirānei, Helēnai Orlovskai, Alīse Dainei un Laura Šīrakai no Salaspils 1.vidusskolas par fotogrāfiju «Sirdsapziņa». 

Savukārt trešā vieta un 50 latu naudas balva piešķirta Tatjanai Piļipenko, Poļinai Šaplavskai, Anastasijai Bakalovai, Artjomam Moisejevam, Nikolettai Adrianovai, Alikai Vodņevai un Olgai Sokolovai no Bērnu un jauniešu centra «Zolitūde» par zīmējumu «Korupcijas augonis».

Vidusskolēnu un studentu grupā pirmā vieta un 100 latu naudas balva piešķirta Pēterim Račinskim, Normundam Rutkam, Amandai Strodei, Kristīnei Cēsniecei, Olgai Rimdenokai, Agnesei Karlsonei un Edvardam Kalniņam no Jelgavas Valsts ģimnāzijas par videoklipu «Korupcija var skart jebkuru no mums».

Otrā vieta un 85 latu naudas balva piešķirta Kristapam Rozītim, Georgam Zoidzem, Mārtiņam Siltānam, Nikam Jaunzemam, Kristam Bergmanim, Klāvam Zītaram un Alvim Krauzem no Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija par videoklipu «Vai tu cilvēks, vai tu zvērs, par noziegumu - soda mērs».

Trešā vieta un 50 latu naudas balva piešķirta Esmeraldai Usas, Ilzei Strazdai, Džesikai Lūsei, Klintai Lapiņai, Laurai Buholtei, Katrīnai Kraulei un Dairai Bondarei no Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas par instalāciju «Kā iesmērēsi, tā brauksi».

Konkursā tika pasniegtas arī simpātijas balvas. Tehniskās jaunrades nama «Annas 2» simpātijas balvu saņēma autori par instalāciju «Kā iesmērēsi, tā brauksi».

Savukārt biedrības «Sabiedrība par atklātību – Delna» simpātijas balvas saņēma komandas no Salaspils 1.vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas un Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas.

Šogad tika pasniegta arī īpaša skatītāju simpātijas balva. Nepilnu divu nedēļu garumā ikviens interesents sociālajā tīkla «Facebook» lapā varēja balsot par savu simpātiju. Visvairāk pozitīvas atzīmes un skatītāju simpātijas balvu saņēma Evita Zarkeviča, Iveta Eihmane, Žans Cvetkovs, Kirils Anosovs, Jana Dokukina, Aleksejs Zdažinskijs un Ilja Harlamovs no Jēkabpils 2.vidusskolas par videoklipu «Salauzīsim korupcijas ķēdi».

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas