Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Virši-A” darbinieku formas izstrādē aicina piedalīties pašmāju dizainerus

Latvijas lielākais degvielas tirgotājs “Virši-A” aicina Latvijas radošo industriju pārstāvjus piedalīties uzņēmuma jauno darba apģērbu dizaina izstrādē, informē uzņēmuma pārstāve Linda Eiduka. Konkursa rezultātā paredzēts atlasīt trīs labākos tērpu skiču piedāvājumus, pirmo trīs vietu ieguvējiem nodrošinot naudas balvas. Konkursa kopējais naudas balvu fonds pirmajām trīs vietām ir 1500 eiro.

Jānis Riekstiņš, AS “Virši-A” valdes priekšsēdētājs: ““Virši-A” ir vietējais uzņēmums, kas vienmēr īpaši ir atbalstījis un izvēlējies vietējos zīmolus kā savus sadarbības partnerus. Arī šoreiz, izstrādājot uzņēmuma jauno darba apģērbu, vēlamies sadarboties ar vietējiem dizaineriem no Latvijas ražotāju saimes.”

Konkurss tiek rīkots ar mērķi radīt funkcionālu, ērtu un praktisku “Virši-A” degvielas uzpildes staciju darbinieku apģērbu, kas atspoguļotu uzņēmuma vērtības. Konkursā aicinātas piedalīties fiziskas vai juridiskas personas – dizaineri un šo nozaru studenti un audzēkņi. Konkursa dalībnieki oriģinālskices var iesniegt elektroniskā formā, nosūtot tās uz e-pastu marketings@virsia.lv, vai drukātā veidā “Virši-A” birojā Rīgā, Bieķensalas ielā 21, 302. kabinetā līdz 2017. gada 30. septembrim. Ar konkursa nolikumu var iepazīties “Virši-A” mājaslapā www.virsia.lv.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti ne vēlāk kā 15. oktobrī, uzvarētāju skices un to apraksti tiks publicēti uzņēmuma sociālajos tīklos un mājaslapā, kur arī pieejams konkursa nolikums.

“Virši-A” ir lielākais un straujāk augošais pašmāju degvielas tirgotājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd “Virši-A” tīklā ir 55 spēka stacijas, no kurām 51 ir pilna servisa un kurās strādā vairāk nekā 400 darbinieku visos Latvijas reģionos. AS “Virši-A” 2016. gadā strādāja ar 117 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,7 procentiem vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa sasniedza 1,1 miljonu eiro. Pēc Valsts ieņēmumu dienesta datiem, AS “Virši-A” 2016. gadā bija lielākais nodokļu maksātājs Zemgales plānošanas reģionā lielo nodokļu maksātāju grupā, veicot nodokļu maksājumus vairāk nekā 18,4 miljonu eiro apmērā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas