Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Visvairāk piesārņoto vietu Lielajai talkai norādīts Rīgā; Jelgavā – astoņas

Gatavojoties Lielajai talkai, visvairāk piesārņoto vietu iedzīvotāji līdz šim norādījuši Rīgā un tās apkaimē - 108, liecina portālā www.talkas.lv apkopotā informācija. Portālā speciāli izveidotajā kartē piesārņotās vietas ir uzrādītas visos pilsētas rajonos. Citās pilsētās pagaidām piesārņoto vietu uzrādīts salīdzinoši mazāk, piemēram, Cēsīs un Rēzeknē uzrādītas 10, Liepājā, Jelgavā - astoņas, Daugavpilī - septiņas, bet Ventspilī - četras.

Arī ārpus lielajām pilsētām, citās apdzīvotās vietās, ir norādītas piesārņotās vietas. Lizumā iedzīvotāji uzrādījuši divas piesārņotas vietas. Savukārt citviet kartē nav norādīts piesārņoto vietu skaits, bet gan ievietots apraksts ar piesārņojuma raksturojumu. Piemēram, kāds rakstījis, ka Inčukalna novadā ceļa malā un dziļāk mežā ir pamanījis vairākas atkritumu kaudzes. Skultē iedzīvotāji ziņojuši par piesārņotu upes krastu, bet Ķemeros sūdzības ir par piegružotu un apķēpātu bērnu rotaļu laukumiņu.

Jau ziņots, ka iedzīvotāji no 11.marta portālā www.talkas.lv speciāli izveidotā kartē var pieteikt sev zināmās piesārņotās vietas, lai 26.aprīļa Lielajā talkā varētu tās sakopt. Karti iespējams regulāri papildināt ar jauniem piesārņojuma punktiem.

Šogad Lielās talkas moto ir "Tīra Baltijas jūra sākas tavā vannas istabā".

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas