Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vītolu fonda stipendijas – 20 Jelgavas un Ozolnieku novadu studentiem; pieteikties stipendijām varēs no 15. janvāra

Pateicoties 173 ziedotājiem no Latvijas, ASV, Kanādas, Anglijas, Vācijas, Zviedrijas, Austrālijas un Venecuēlas, Vītolu fonds jauno 2014./2015.mācību gadu sāk ar 603 stipendijām spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem. 

No Jelgavas un Ozolnieku novadiem stipendiju šogad saņem 20 studentu. To vidū ir trīs jaunie stipendiāti, kas 1.septembrī uzsāka studijas. Tie ir – Ludmila Mačukāne no Elejas (SEB stipendija), Zaiga Landorfa no Vilces pagasta (Aivara Sluča stipendija) un Diāna Ļisova no Zaļenieku pagasta (SEB Wealth Management stipendija).

Vītolu fonda administrētās stipendijas ir no 1500 EUR  līdz 4400 EUR akadēmiskajā gadā. Ar 412 stipendiātiem līgumi tika pagarināti, 191 ir jauns stipendiāts, bet 35 talantīgi jaunieši vēl palikuši kandidātu sarakstā. 

Vītolu fonds šajos 12 darba gados ir pierādījis, ka ziedotāju sniegtais atbalsts ir nopietns ieguldījums Latvijas nākotnē. Fondā izskoloti vairāk nekā 1600 studentu. Viņi atraduši darbu, turpina studijas maģistratūrā, doktorantūrā. Lai varētu palīdzēt citiem, mūsu bijušie stipendiāti ziedo "Draugu stipendijai". Šogad, pateicoties sadarbībai ar ziedot.lv un daudzu cilvēku ziedojumiem, būs deviņas "Draugu stipendijas". 

Pieteikšanās 2015./2016.mācību gada stipendijām sāksies 2015.gada 15.janvārī un ilgs līdz 1.03.2015.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas