Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VUGD aicina piedalīties radošo darbu konkursā «Mana vasara – droša vasara»

Lai sniegtu iespēju bērniem un jauniešiem radoši izpausties, savos darbos atainojot to, kā droši pavadīt vasaru, vēl līdz 30. martam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina 4. līdz 9. klašu audzēkņus piedalīties radošo darbu konkursā «Mana vasara – droša vasara».

Skolēnu uzdevums ir izstrādāt un iesniegt konkursa tēmai «Mana vasara – droša vasara» atbilstošu darbu, kuros attēloti drošības padomi vasarai. 4.–6. klašu skolēni var iesniegt zīmējumu, gleznu, kolāžu vai citu radošu darbu, savukārt no 7.–9. klašu skolēniem tiks gaidīta fotogrāfija vai foto kolāža ar komentāru par drošību vasaras brīvlaikā.

Konkursa darbi jāiesniedz līdz 30. martam, norādot autora vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pasta adresi, radošā darba aprakstu. Darbus var nogādāt personīgi vai arī sūtīt pa pastu VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļai, Maskavas ielā 5, Rīgā, LV-1050. Fotogrāfijas ar komentāriem jaunieši aicināti iesūtīt uz e-pastu prese@vugd.gov.lv.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 13. aprīlī, publicējot tos VUGD mājaslapā www.vugd.gov.lv, kā arī nosūtot informatīvu e-pastu konkursa uzvarētājiem. Labākie darbi tiks izmantoti «Mana vasara – droša vasara» informatīvajā kampaņā ar drošības padomiem skolēniem un publicēti VUGD sociālo tīklu kontos, izmantojot mirkļbirku #drošavasara.

Plašāk par konkursa nosacījumiem skatiet ŠEIT.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas