Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgales vidusskolā atklās ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkotas mācību telpas

Šodien plkst.10 Zemgales vidusskolā, Tukuma novada Slampes pagastā, atklās ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkotas mācību telpas, kas īstenots saistībā ar programmu "Samsung Skola nākotnei", aģentūru LETA informēja Tukuma novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Aiga Priede.

Viņa skaidroja, ka jaunās tehnoloģijas 10 000 eiro vērtībā, ko balvā savai skolai par motivāciju digitālajā apmācību programmā "Samsung Skola nākotnei" ieguva Zemgales vidusskolas skolotāju komanda, ļaus mācību procesu padarīt aizraujošāku, efektīvāku, kā arī bērni ar īpašām vajadzībām varēs mācīties atbilstoši savām spējām.

Digitālās telpas Zemgales vidusskolā tiks atklātas "Samsung Electronics Baltics" īstenotās digitālās izglītības iniciatīvas gaitā, un tajās varēs apgūt dažādus mācību priekšmetus, iegūstot digitālajam laikmetam atbilstošas zināšanas un prasmes.

"Jauno mācību gadu Zemgales vidusskolas skolēni sāks mūsdienīgā un radošā mācību vidē," pauda pašvaldības pārstāve.

Kā ziņots, pirmdien, 1.septembrī, Dobeles Valsts ģimnāzijā tika atklāta sadarbībā ar "Samsung Electronics Baltics" pilnībā ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkota digitālā klase, kas ir līdz šim modernākā visā skolā. Tajā ir 19 planšetdatori ar 65 collu skārienjutīgu ekrānu, kā arī programmatūra "Samsung skola", lai visi varētu mācīties vienotā tīklā.

SIA "Samsung Electronics Baltics" pārstāve Iveta Bojāre aģentūru LETA informēja, ka ģimnāzijas skolotāju komanda šo klasi izcīnīja kā balvu par iniciatīvu un radošumu apmācību programmā "Samsung Skola nākotnei", kurā viņi apguva aktuālās mācību metodes.

Programmas gaitā digitālās klases ieguva trīs skolas, un mūsdienīgā un radošā vidē jauno mācību gadu sāks arī Rīgas 6.vidusskolas un Zemgales vidusskolas skolēni.

Skolotāju digitālā apmācību programma "Samsung Skola nākotnei" norisinājās no šī gada janvāra līdz maijam, un tajā piedalījās 120 skolotāji no 30 Latvijas skolām. Dalībnieki apguva, kā lietot un mācībās izmantot sociālos tīklus, blogus, infografikas, prezentācijas, video un animācijas.

Galvenais komandu uzdevums bija izstrādāt digitālos pārmaiņu projektus savām skolām, lai tie būtu ilgtspējīgi, pielietojami dažādos mācību priekšmetos, veicinātu skolēnu sasniegumus un sadarbību skolēnu, skolotāju un vecāku starpā.

Par labāko žūrija atzina Rīgas 6.vidusskolas digitālo pārmaiņu projektu, kas skolā iecerēja attīstīt "TED-Ed" klubu, kurā bērniem jau no pirmās klases māca formulēt savu viedokli un uzstāties ar prezentācijām.

Papildu balvas tehnoloģiju iegādei par izciliem panākumiem digitālajā izglītībā, motivāciju un iniciatīvām programmas laikā "Samsung" pasniedza arī Zemgales vidusskolas un Dobeles Valsts ģimnāzijas skolotājiem, kopā piešķirot 30 000 eiro trīs Latvijas skolu modernizēšanai.

"Samsung" partnerībā ar "Iespējamo misiju" bezmaksas programmu "Samsung Skola nākotnei" izsludināja pērn oktobrī, kas papildu digitālās prasmes pieteicās apgūt 213 jeb ceturtā daļa Latvijas skolu.

Mācībām varēja pieteikties skolu komanda četru cilvēku sastāvā - trīs skolotāji un direktors. Atlasē neatkarīga žūrija noteica 30 motivētākās, pārliecinošākās un radošākās skolu komandas, kas piedalījās apmācībās. Šī bija pirmā reize, kad vienlaicīgi 30 skolās Latvijā tika izmēģināti aktuālākie mūsdienu tehnoloģiju rīki mācībām un kad tika novērtēta to ietekme uz skolēnu sasniegumiem.Pieteikšanās programmas otrajam posmam tiks atklāta šā gada rudenī.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas