Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ZZ čempionāts aktīvākajai skolai dāvinās «Carnival Youth» koncertu; pieteikšanās noslēgsies rīt

Skola, no kuras Latvijā vērienīgākajām sacensībām skolēnu sporta un prāta spēlēs – ZZ čempionātam – pieteiksies procentuāli vislielākais klašu skaits, laimēs Latvijā populārākās jauniešu grupas «Carnival Youth» akustisko koncertu, informē čempionāta organizatoru pārstāve Jūlija Vasiļjeva. Mūziķu koncerts skolā norisināsies 2016./2017. mācību gada noslēgumā, kopā ar uzvarētājiem vienojoties par viņiem vēlamo datumu.

Laimīgā skola tiks noteikta pēc pieteikuma termiņa beigām. Pretendējot uz vērtīgo balvu, skolēniem jāatceras, ka uzvarēs tā skola, no kuras visvairāk klašu ne vien reģistrēsies ZZ čempionāta mājaslapā, bet arī pagūs iesniegt radošo mājasdarbu un izpildīt pārējās prasības. Ja pieteikto klašu procents daudzām skolām būs vienāds, tad uzvarētājs tiks noskaidrots, ņemot vērā procentuāli lielāko reģistrēto skolēnu skaitu. Ja arī tad rezultāts būs vienāds, balvu iegūs skola, kura šo procentuālo attiecību būs sasniegusi pirmā.

Pieteikties dalībai ZZ čempionāta 11. sezonā ir aicināti visi Latvijas 1.–12. klašu skolēni līdz rītdienas pulksten 23.59, iesniedzot savas komandas radošo mājasdarbu. Uzdevumu mājasdarba izpildei var saņemt, reģistrējoties čempionāta mājaslapā www.zzcempionats.lv. Radošāko mājasdarbu autori dosies uz pusfināliem, kas šogad norisināsies Daugavpilī, Valmierā un Liepājā, bet 1.–4. klases piedalīsies tikai digitālajā pusfinālā. Fināls norisināsies ZZ festivālā Jūrmalā, kur atraktīvākās komandas 5.–12. klašu grupā sadalīs savā starpā 50 000 balvu fondu. Sākumskolas skolēni čempionātā piedalīsies atsevišķi.

ZZ čempionāta galvenais mērķis ir veicināt savstarpēju cieņu, iecietību un draudzību Latvijas skolēnu vidū, kā arī popularizēt aktīvu, radošu un gudru dzīvesveidu jauniešu vidū. Čempionātu jau 11 gadu atbalsta un organizē telekomunikāciju uzņēmums «Tele2» un «Zelta zivtiņa». 2017. gadā pasākums norisinās sadarbībā Jūrmalas, Valmieras, Daugavpils un Liepājas pašvaldību.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas