Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biešu audzētājiem - 14 miljoni

Lauku atbalsta dienests (LAD) veicis cukura rūpniecības restrukturizācijas un papildu atbalsta maksājumus, kopumā visiem 330 cukurbiešu audzētājiem izmaksājot 13 989 145 latus.

Kā «Ziņas» informē LAD pārstāve Sandra Peškova, cukurbiešu audzētājiem, ar kuriem akciju sabiedrība «Jelgavas cukurfabrika» un/vai akciju sabiedrība «Liepājas cukurfabrika» 2006./2007. tirdzniecības gadā noslēdza cukurbiešu piegādes līgumus un kuri līdz 2007.gada 15.maijam bija iesnieguši LAD iesniegumus restrukturizācijas atbalsta saņemšanai, ir izmaksāts cukura rūpniecības restrukturizācijas un papildu atbalsta maksājums.Saskaņā ar Ministru kabineta 2007.gada 9.janvāra noteikumiem «Kārtība, kādā piešķir, administrē un uzrauga Eiropas Savienības atbalstu cukura rūpniecības restrukturizācijai» un Eiropas Komisijas regulējumu, aprēķinātā restrukturizācijas atbalsta likme par vienu tonnu cukurbiešu ir 16,32 lati, bet papildu maksājuma likme - 17,22 lati.Cukura rūpniecības restrukturizācijas atbalsta maksājuma daļa - 6 809 433 latu - par atteikto ražošanas kvotu ir izmaksāta arī akciju sabiedrībām «Jelgavas cukurfabrika» un «Liepājas cukurfabrika».

Pievieno komentāru

Jelgavas novadā