Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gada cilvēka balvu saņems arī «Latraps» izpilddirektors 1

Piektdien, 7.augustā, Rīgā, Vērmanes dārzā Latvijā ražoto pārtikas produktu svētku - gadatirgus «Nācu ēsti, nācu dzerti, nācu jautri padejot» atklāšanas ceremonijā četrās nominācijās tiks pasniegtas balvas «Gada cilvēks Latvijas lauksaimniecības un pārtikas nozarē», un nominācijā «Gada cilvēks eksportā» atzinību saņems KS «Latraps» izpilddirektors Edgars Ruža.

Biedrība «Mārketinga padome» nākusi klaja ar šādu balvu, iedzīvinot tradīciju, kas turpmāk ik gadu uzspodrinās un cels gaismā tos cilvēkus, kas Latvijas lauksaimniecības un pārtikas nozares labā ieguldījusi krietnu daļu savu spēku, gudrības, zināšanas un patriotisma. Biedrības pārstāve Andra Ūdre informē, ka nominantus izvirzījušas lauksaimniecības un pārtikas nozaru asociācijas.Apbalvojuma piešķiršanas mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un pārtikas uzņēmumu un to ražoto pārtikas produktu atpazīstamību un popularitāti kā pārtikas nozares speciālistu, tā patērētāju vidū, kā arī informēt par labākajiem pārtikas nozares sasniegumiem un celt tās prestižu sabiedrībā, paaugstinot iedzīvotāju motivāciju lietot Latvijā ražotos pārtikas produktus.Balsojumā, kas norisinājās no 17.jūlija līdz 4.augustam interneta vietnē «www.karotite.lv», aktīvi piedalījās gandrīz desmit tūkstoši Latvijas iedzīvotāju un nozaru speciālistu, un viņu vērtējums veidoja 50 procentus no galarezultāta, kur savs vārds bija sakāms arī «Mārketinga padomes» izveidotai ekspertu komisijai.Nominācijā «Gada cilvēks inovācijās» tiks apbalvots SIA «ELPA» valdes priekšsēdētājs Gundars Sisenis, nominācijā «Gada cilvēks izaugsmē» - SIA «Pure Food» padomes priekšsēdētājs Aivars Zimants, savukārt kā «Gada cilvēks zimolvedībā» tiks godināts z/s «Ķelmēni» īpašnieks Juris Paulovičs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgavas novadā