Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jāpiesakās platību maksājumiem

Zemnieki, kuri apsaimnieko lauksaimniecībā izmantojamo zemi, Lauku atbalsta dienestā (LAD) no otrdienas var iesniegt pieteikumus platību atbalsta maksājumu saņemšanai.

LAD reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs pretendenti varēs saņemt informatīvu materiālu, pieteikumu veidlapas, kā arī lauku bloku kartes. LAD vērš uzmanību uz to, ka informācija jālasa ļoti rūpīgi, jo ieviestas izmaiņas dažos atbalsta saņemšanas nosacījumos. Lauksaimniekiem, kuri nav reģistrējušies LAD klientu reģistrā, taču vēlas pieteikties maksājumu saņemšanai, jādodas uz to pārvaldi, kuras teritorijā atrodas lielākā zemes platība. Tur jāpiereģistrējas un jāuzrāda apsaimniekojamās zemes kadastra numuri. Aizpildīti iesniegumi lauksaimniekiem jāiesniedz līdz 15.maijam.

Pievieno komentāru

Jelgavas novadā