Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauniešus aicina piedalīties nometnēs laukos

Tradicionāli no jūnija līdz augustam ceturto gadu Latvijas reģionos biedrība «Latvijas Jauno zemnieku klubs» (JZK) piedāvā jauniešiem iespēju pavadīt aizraujošu nedēļu nometnē «Lauki - manas mājas».

«Mūsu mērķis ir jauniešos veidot priekšstatu par lauku nozīmību un attīstības potenciālu,» «Ziņām» uzsver JZK izpilddirektore Skaidrīte Dzene. Nometnēm var pieteikties 7. - 9.klašu skolēni, līdz 23.maijam nosūtot pieteikuma anketas. Dalībnieki tiks atlasīti konkursa kārtībā, vērtējot iesūtītās anketas un mājas darbu, kurā jāapraksta savas dzīves vietas ievērojamākās «pērles». Vienā nometnē tiks uzņemti 35 dalībnieki.S.Dzene akcentē, ka ar valsts atbalstu ir radīta iespēja nedēļas nometni izbaudīt par simbolisku maksu, iegūstot neizmērojami daudz iespaidu par iespējām laukos un attīstot savus talantus.Visu nometņu noslēguma dienā 17.augustā Zaļeniekos notiks arī lielais salidojums visu piecu šīs vasaras nometņu dalībniekiem. Informāciju par pieteikuma anketu nosūtīšanu un par nometnēm var uzzināt JZK mājas lapā internetā www.jzk.lv vai pa tālruni 63027168.Nometņu vietas un laiki:Zaļeniekos 11.08. - 17.08. (Zemgales reģiona jauniešiem)Lūznavā 28.06. - 04.07. (Latgales reģiona jauniešiem)Mālpilī 14.07. - 20.07. (Rīgas reģiona jauniešiem)Priekuļos 23.07. - 29.07. (Vidzemes reģiona jauniešiem) Skrundā 02.08. - 08.08. (Kurzemes reģiona jauniešiem)

Pievieno komentāru

Jelgavas novadā