Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Latraps» uzkrauj kuģi ar graudiem 1

Nedēļas nogalē lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība «Latraps» Krievu salas terminālī pirmo reizi ostas pastāvēšanas vēsturē uzkrāvusi kuģi ar graudiem, informē uzņēmuma pārstāve Evita Krauze.

Kuģī uzkrautas 2840 tonnas miežu, un produkcijas saņēmējvalsts ir Spānija. Sadarbība ar Krievu salas termināli paplašinās Latvijas graudu eksportētāju iespējas graudu pārkraušanā, kas ir īpaši svarīgi sezonas karstumā, kad jāatbrīvo vietējās noliktavas un produkcijas izvešana ir īpaši aktīva, piebilda E.Krauze.«Kulšanas sezonā, kad graudi tiek vesti noliktavās, paralēli tam notiek aktīva produkcijas atkraušana uz kuģiem, lai atbrīvotu glabātavas jauniem apjomiem. Kā zināms, šobrīd kulšana Latvijas laukos ir īpaši aktīva - līdz šim «Latraps» biedri kooperatīvam jau piegādājuši vairāk kā 40 000 tonnu jaunās produkcijas: kviešu, rapšu, miežu un rudzu. Tieši tāpēc, sākot ar augustu, Latvijas ostas ir ļoti noslogotas un graudu eksportētājiem ir būtiski meklēt dažādus risinājumus, lai produkcijas transports tiktu raiti organizēts. Sadarbība ar Krievu salas termināli graudu transportēšanā ir jaunums, ko līdz šim nav darījis neviens Latvijas uzņēmums, jo konkrētā osta pārsvarā tiek izmantota koksnes transportēšanai,» stāsta k/s «Latraps» graudu nodaļas vadītājs Andris Dancis.Līdz šim uzņēmums jau mēģinājis paplašināt graudu pārkraušanas iespējas Latvijas ostās, eksperimentālā kārtā uzkraujot kuģi ar rudziem arī Skultes kokostā šā gada jūnijā, paralēli sadarbojoties ar lielākajām Latvijas ostām.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

LATRAPS vispār ir viens feins uzņēmums!! Latvijai vairāk tādu vajadzētu, kas tikai veicina ekonomikas augšupeju!!!

pirms 10 gadiem, 2009.08.11 16:20

Jelgavas novadā