Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldības slinkas «cukura ceļu» labošanā 7

Vairāk nekā miljons un simts tūkstoši latu - tik daudz naudas ES saistībā ar cukura nozares restrukturizāciju gatava dot mūsu rajona pagastiem, lai rekonstruētu ceļus, kas cietuši biešu audzēšanas un vešanas laikā.

Izrādās, ka tikai Vircavas, Glūdas, Zaļenieku un Sesavas pašvaldības sagatavojušas projektus, lai saņemtu 100 procentu atbalstu ceļu atjaunošanas izmaksu segšanai.Ja darbi veiksies, kā plānots, līdz rudenim Sesavas pagastā būs rekonstruēti divi ceļa posmi, «Ziņām» skaidro pašvaldības vadītājs Jānis Skrauplis.Līdzīgi kā Glūdas pagasta padome, arī Sesavas vietējā vara un Zemgales Reģionālā lauksaimniecības pārvalde parakstījusi līgumu par Eiropas Lauksaimniecības garantiju fonda finansējuma pasākuma «Valsts un Eiropas Savienības atbalsts reģionam, ko skārusi cukura rūpniecības restrukturizācija» līdzfinansējuma saņemšanu. Iespēju saņemt simtprocentu atbalstu ceļu sakārtošanai izmantojušas arī Zaļenieku un Vircavas pašvaldības, atklāj Zemgales Reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja vietniece Inese Robežniece. Vircavā par 144 717 latiem plānots rekonstruēt nepilnus četrus kilometrus ceļa, savukārt Zaļenieku pagasta padome noslēgusi līgumu par 97 833 latu atbalsta saņemšanu vairāk nekā kilometru garas brauktuves atjaunošanas darbiem. Abos pagastos projektus īstenos šovasar. Plašāku materiālu par šo tēmu lasiet piektdienas, 27.marta, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 7

loxs

Vai tik nebūs tā,ka parādīs pigu eiropas naudas vietā,jo tā sen starp oligarhiem sadalīta!

pirms 10 gadiem, 2009.05.07 16:33

par cukuru

http://www.youtube.com/watch?v=fZdlJf7SL5M

pirms 10 gadiem, 2009.04.06 23:41

jaunsvirlaukas pagasta padome

Jaunsvirlaukas pagastam jau 2009.gada 17.februārī tika parakstīt līgums ar LAD Zemgales reģionālo lauksaimniecības pārvaldi par finansējuma piešķiršanu projekta "Jaunsvirlaukas pagasta autoceļu "Ozoli - Pērkoni - Kaķi" un "Veiži - Peskēni" rekonstrukcijas" īstenošanai. Projekta pieteikums tika iesniegts LAD 1. kārtā, 27.10.2008.

26.martā tika izsludināts iepirkuma konkurss, kur visiem interesentiem ir iespēja pieteikties projektā paredzēto darbu veikšanai.

pirms 10 gadiem, 2009.04.02 10:04

*****

Lai pilsētās vadība paskatās kādas ielas CUKURA,un PĻAVU kuras sagandēja smagās automašīnas,vedot no CUKURFABRIKAS būvgružus,un mettālu.Lai tad no naudas kas pienākās no ES CUKURFABRIKAI samaksā par ielu remontu,kuras sabojāja.Jo kustība jau notiek no 06:00 rīta līdz vēlam vakaram.

pirms 10 gadiem, 2009.03.27 17:57

es

Pastāstiet labāk cik no tās naudas aiziet projektam ,un cik vēl jāpieliek pagastam no sava budžeta un tad stāstiet ,ka pašvaldības neizlieto eiropas naudu.

pirms 10 gadiem, 2009.03.27 11:54

Jelgavas novadā