Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Protesta akcijai gatavojas arī mūsu rajona lauksaimnieki 11

Traktori ar piekabēm, mēslu un baļķu vedēji, frontālie iekrāvēji, mēslu kliedētāji un pat arkli kilometriem garās karavānās - tā otrdien, 27.janvārī, kopīgai protesta akcijai dažādās Latvijas vietās gatavi apvienoties lauksaimnieki no visas valsts. Jelgavas rajona zemnieki pagaidām gan neatklāj precīzu vietu, kur tehnika varētu pulcēties, taču tas būšot pamanāmā vietā netālu no pilsētas.

«Paskatieties, kas notiek ar lauksaimniecību! TV ekrānos politiķi runā par daudz ko, izņemot zemnieku problēmas. Viņi tikai prāto, kā saglabāt savas vietas krēslos, taču nav padomājuši par to, kas par viņiem balsos!» saka SIA «Lielvircava Agro» valdes priekšsēdētājs Uldis Antīpins, viens no lauksaimniekiem, kas jau otrdien gatavs savu smago tehniku gādāt uz protesta norises vietu. Viņa saimniekošanas perspektīvas ar katru dienu aizvien vairāk apdraud gan zemā samaksa par graudiem, gan piena cenu straujais kritums. U.Antīpins ir sašutis, ka līdz šim valstsvīri izvairījušies runāt un risināt problēmas lauksaimniecībā, kas valstī ir trešā lielākā eksporta nozare, tādējādi veidojot arī būtisku budžeta ieņēmumu daļu.Šonedēļ pirmā protesta akcija jau organizēta Valmieras rajonā, tajā piedalījās ap 200 lauksaimnieku no Valmieras, Gulbenes, Alūksnes un Limbažu rajoniem, lielāka daļa ar lielo lauksaimniecības tehniku, kopumā ap 50 - 60 smagās tehnikas vienību un apmēram 150 vieglo automašīnu. Apmēram septiņus kilometrus gara transporta kolonna lēni brauca pa Valmieras apvedceļu, klāt pulcinot aizvien jaunus protestētājus. Līdzīgas akcijas otrdien varētu notikt visos valsts reģionos. Lauksaimnieki nebloķēšot ceļus, lai netraucētu pārējo transporta līdzekļu satiksmi. Vairāk par šo tēmu - piektdienas, 23.janvāra, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 11

latvkalvis

Atbalstīsim otrdien zemnieku piketu uz Jelgavas apvedceļa plkst.10.Neatstāsim mūsu maizes audzētājus vienus cīnoties ar Valdībā sēdošiem . Mūsu zemnieki ir pelnījuši,lai viņus uzklausītu un palīdzētu.Viņi smagi strādā .Viņi nezog un neizlaupa valsts mantu.Latvijas zemei ir jāpaliek latviešu zemnieku īpašumā,nevis par sviestmaizi atgrūst ārzemniekiem.

pirms 10 gadiem, 2009.01.25 20:08

Edzus

A līdz tam ēdīsim un dzersim vietējo mantu!

pirms 10 gadiem, 2009.01.25 00:55

haris

Dodiet ziņu un arī es būšu klāt,kaut neesmu lauksaimnieks,tomēr par Latvijas lauksaimniekiem ir jācīnās.Vai dzersim
Ķīnas pienu un ēdīsim viņu jogurtus un tad atdosim galus? Mums vajag pašu zemnieku izaudzētos kartupeļus,graudus un pienu.

pirms 10 gadiem, 2009.01.24 15:50

es

Pilnīgi piekrītu rakstītajam.Jābrauc visiem ,kam ir svarīga lauksaimniecība!

pirms 10 gadiem, 2009.01.23 20:52

QWQ

Domāju, ka vajag pirms šādām akcijām skaidri noformulēt prasību apjomu un tad taisīt akciju tik ilgi vai tik nepatīkamu, kamēr ir sasniegts pieņemams rezultāts.

pirms 10 gadiem, 2009.01.23 17:53

buldozers

Reālākā vieta - apvedceļš (Mežciema aplis, Ozolnieku pagaidu aplis un līdz pat Rīgai). satiksme tiks pamatīgi nobloķēta.

pirms 10 gadiem, 2009.01.23 17:33

Zinta Vītiņa

Varbūt tomēr varētu arī bloķet ceļus,lai taču saprot ,ka zemnieki šoreiz nepadosies!

pirms 10 gadiem, 2009.01.23 16:56

ES PAR!

Jāatbalsta lauksaimnieki!!!
Tā vien šķiet, ka valdības vīri, plānojot, kur tērēt miljardus, kas tiks aizņemti - par lauksaimniekiem it nemaz nedomā.
Ka tikai kādu PRIVĀTU banku glābt!
BET mūsu maizes audzētājus piemirsuši iekļaut atbalstāmajā sarkastā...

pirms 10 gadiem, 2009.01.23 16:49

Jelgavas novadā