Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rosina stiprināt piena nozari

Pēdējās nedēļās ievērojami kritušās piena iepirkuma cenas, un daudzi lopkopji pauž satraukumu par savu saimniecību nākotni.

Tādēļ biedrība «Zemnieku saeima» aicina veicināt lauksaimnieku kooperāciju un stimulēt ražotāju īpašumā esošo pārstrādes uzņēmumu attīstību. Tas pašiem lauksaimniekiem ļautu ražot produktus ar augstu pievienoto vērtību. Līdz ar to varētu mazināt saimniecību neveselīgo atkarību no jēlpiena iepirkuma cenu svārstībām.«Zemnieku saeimas» priekšsēdētājs Valters Bruss skaidro, ka piena cenu nav iespējams regulēt ar administratīviem instrumentiem: «Tādēļ jāveicina pārstrādes uzņēmumu nonākšana ražotāju īpašumā, turklāt tādā apmērā, kas spētu kaut ko ietekmēt tirgū.»Organizācija cer, ka piena iepirkuma cenu samazinājuma rezultātā arī patērētāji varēs nopirkt lētākus produktus.

Pievieno komentāru

Jelgavas novadā