Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Sējēja» otrajā kārtā – seši jelgavnieki

Labākos no konkursa «Sējējs» otrajai kārtai izvirzītajiem 60 dalībniekiem Zemkopības ministrija (ZM) noteiks šajā un nākamajā mēnesī. Starp viņiem iekļuvuši arī seši jelgavnieki.

Kā «Ziņām» stāsta ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Antra Elste, visvairāk jeb 19 dalībnieki izvirzīti jaunajā konkursa grupā «Ģimene lauku sētā», bet 16 zemnieku pieteikts kategorijā «Saimniekošana laukos». Grupā «Zinātne lauku attīstībai» tiks vērtēti pieci pretendenti, par laureāta godu cīnīsies arī trīs veiksmīgākie jaunie zemnieki un četri mazpulcēni. Otro gadu piešķirs apbalvojumu «Par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā», kurai izvirzīti pieci pretendenti.Katrā konkursa grupā vai apakšgrupā tāpat kā pērn būs tikai viens laureāts, kas saņems balvu (subsīdiju) 5000 latu apmērā, sudraba medaļu un diplomu. Grupai «Rītdienas sējējs - mazpulka dalībnieks» piešķirts 5000 latu kopējais balvu fonds. Katrā kategorijā paredzēta arī viena atzinības balva līdz 2000 latu un diploms. Pārējie otrās kārtas dalībnieki saņems veicināšanas balvas - dāvanu kartes līdz 300 latu vērtībā un diplomus.Konkursa noslēguma pasākums notiks Rīgā Latviešu biedrības namā 5.decembrī.Konkursam «Sējējs - 2008» pieteiktie jelgavnieki:«Saimniekošana laukos»Zemnieku saimniecība «Liepziedi» (Gundars Liepa) no Sidrabenes pagastaZemnieku saimniecība «Avotiņi» (Aivars Skangals) no Līvbērzes pagastaStādaudzētava «Aptiekas» (Imants Parfenovičs) no Zaļenieku pagasta«Veiksmīgākais jaunais zemnieks»- Zemnieku saimniecība «Klīves» no Elejas pagasta«Zinātne lauku attīstībai»Arnis Kalniņš - Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķis, habilitētais ekonomikas zinātņu doktors, LLU Ekonomikas fakultātes profesors; darbs «Biodegvielu ražošanas un izmantošanas saimnieciski ekonomiskais vērtējums»Inguna Leibus - ekonomikas zinātņu maģistre, LLU Ekonomikas fakultātes lektore; darbs «Individuālās uzņēmējdarbības uzskaites un nodokļu problemātiskie aspekti»

Pievieno komentāru

Jelgavas novadā