Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Zaļajā pēdā» – arī mūspuses zemnieki

Šo piektdien tiks noskaidroti veiksmīgākie uzņēmumi un saimniecības bioloģiskās lauksaimniecības nozarē. «Mūsuprāt, konkurss ir izdevies, jo uz aicinājumu piedalīties dažādās nominācijās atsaukušies un pieteikti 76 bioloģiskās lauksaimniecības uzņēmumi. Konkurss aktivizējis daudzus, un mums ir pamats lepoties ar iesniegto pieteikumu daudzveidību,» vērtē Silva Dolmane, Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas konkursa «Zaļā pēda» koordinatore.

Rezultātus vēl neatklāj Kā stāsta S.Dolmane, bioloģiskajiem saimniekiem šāds konkurss tiek organizēts pirmoreiz, un lielā atsaucība liecina, ka šī varētu kļūt par labu tradīciju. Tādējādi tiek uzteikti gan nozares labākie zemnieki, kas domā par attīstību un nepadodas ekonomiskās krīzes spiedienam, gan popularizēti ekoloģiski audzēti produkti.Konkursa laureāti tiks paziņoti svinīgajā noslēguma pasākumā piektdien, 7.novembrī, kad Latvijas Lauksaimniecības universitātē Jelgavas pilī suminās līderus desmit nominācijās, to vidū atzīmējot ieguldījumu bioloģiskās lauksaimniecības popularizēšanā.Balva - apliecinājums darba kvalitāteiTiks apbalvots straujāk augošais bioloģiskās lauksaimniecības uzņēmums, noskaidrots populārākais gada produkts, populārākais bioloģiskās lauksaimniecības uzņēmums un populārākā ekoproduktu tirdzniecības vieta.Konkursā noteiktas arī citas nominācijas: labākais gada bioloģiskās lauksaimniecības kooperatīvs, produktu tirgotāju izvirzītā nominācija - labākais gada partneris, gada saimniecība zemkopībā, lopkopībā un gada labākā bioloģiskās lauksaimniecības vides veselības saimniecība.Noskaidrosies arī pateicību ieguvēji - par īpašo ieguldījumu bioloģiskajā lauksaimniecībā un bioloģisko lauksaimnieku izvirzītie zinātnieki. Uzvarētāji tiks apbalvoti un saņems īpašo Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas balvu, kas turpmāk liecinās par šā ekouzņēmuma kvalitāti.

Pievieno komentāru

Jelgavas novadā