Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līgumu par Pasta salas labiekārtošanu slēgs ar «Igati»; lai nesadārdzinātu projektu, vēl precizē darāmo 20

Jelgavas Dome noslēgusi iepirkuma konkursu par Pasta salas labiekārtošanu, par konkursa uzvarētāju pasludinot uzņēmumu «Igate», kas piedāvājis vairāk nekā par miljonu dārgāku līgumcenu, nekā iepriekš paredzējusi Jelgavas pašvaldība. Tomēr līgums tiks slēgts par budžetā paredzēto summu – 939 tūkstošiem latu bez pievienotās vērtības nodokļa, raksta Db.lv.

Iepirkuma summa sadārdzinājusies līdz 2,9 miljoniem, jo konkursā iekļauts viss tehniskā projekta apjoms – divas kārtas, kas paredz kompleksu salas attīstību, «veidojot Jelgavas iedzīvotājiem un videi draudzīgu un sakārtotu pilsētvides struktūru ar relaksācijai un publiskām aktivitātēm paredzētiem telpiskiem un labiekārtojuma elementiem» portālam skaidro Jelgavas Domes administrācija.«ERAF projekta «Pasta salas labiekārtošana un upju kā tūrisma un aktīvās atpūtas produkta veidošana Jelgavā» ietvaros tika plānots realizēt tikai vienu tehniskā projekta kārtu, līdz ar to konkursa nolikumā tika paredzēti izslēdzamie darbi, ja konkursā iesniegtie finanšu piedāvājumi pārsniegs projektā plānoto budžetu,» Db.lv norādīja Domes administrācijas pārstāve Egita Veinberga.Saskaņā ar iepirkuma konkursa rezultātiem «Igate» piedāvājums pārsniedz paredzēto summu vairāk nekā par miljonu. Ceļu būvniecības firma piedāvājusi veikt Pasta salas labiekārtošanas darbus par vairāk nekā 2,95 miljoniem latu, savukārt Pasta salas labiekārtošanas projektam apstiprinātais budžets ir 1,6 miljoni.«Igate» bija vienīgais uzņēmums, kas iesniedza savu piedāvājumu, tādējādi arī automātiski firma atbildusi galvenajam noteiktajam konkursa pretendentu vērtēšanas kritērijam – piedāvātajai zemākajai cenai.Patlaban Jelgavas Dome līgumu ar «Igati» vēl nav noslēgusi, jo tiek precizēti izslēdzamo darbu apjomi un to vērtība.

Pievieno komentāru

Komentāri 20

konkurss

Kāpēc jāsludina konkursi un izsoles? Vienkāršāk atdot Igatei bez papīru smērēšanas. Citādi pārsūdz IUB, iet laiks un jēgas nekādas.

pirms 6 gadiem, 2012.07.19 15:04

Žukovkas betmens

to kukū - pilnībā piekrītu. Pat ja parasti esmu pirmais starp Rāviņa kritizētājiem un arī tagad neapstrīdēšu projektu sarunāšanu citos gadījumos [īpaši jau automašīnu iepirkumos, ko ZZ plaši un daiļi te aprakstīja]. Tomēr Igatē strādā man konkrēti zināmi cilvēki, kurus pazīstu un cienu [un vispār tur strādā liela daļa jelgavnieku - tātad aprejat paši savējos] un mazliet zinu, kā un kas tur notiek. Ceļinieku konkursi noris diezgan sensitīvā konkurentu saspīlējumā, un tādos kaut ko izfīrēt ir maz iespēju.
Es jau agrāk esmu te izpaudies, ka par šo tēmu daži te murgo dzērāju pļāpu līmenī [valdība slikta, biezie slikti, visur tik slepenas vienošanās, Latvija pieder Lietuvai vai tml.,utt.], bet 'kukū' jau uzrakstījis aptuveni to pašu, un redzu, ka tāpat tam nav jēgas.

to nezinītis - vispār tas ir ES fondu projekts, kuru uzrauga pastiprināti [laikam būsi manījis vēja tuneļa epopeju Jelgavā, kur, pēc manām domām, LIAA Ozols pārcentās ar izgāšanu, jo Beitāns šim tur kaut ko neizfīrēja], un izskatās, ka Igate bijusi vienīgais pretendents, no kā skaidrs, ka atvēlētā finansējuma neatbilstība plānotajam apjomam ir aizbaidījusi visus pretendentus. Šobrīd arī Rīga un citas pašvaldības pat anulē daudzus projektus, jo aug izmaksas.
Ārpus Jelgavas Igatei arī netrūkst projektu, pirms muldi ielien tīklos un parocies, tur viss nāk ārā, ne tikai Dobelē un Rīgā, bet arī Jēkabpilī un citur.

pirms 6 gadiem, 2012.07.19 13:51

nemaz nav smieklīgi

Rāviņa mafijas darbošanās kļūst arvien nekaunīgāka. Igate ir viens šīs bandas dalībnieks, vēl ir Kanaška ar savu sievu mediju guru, Veiss ar savu būvniecību, Bubulis ar KULK, Ļu***ska un Salkazanovs ar autobusu parka mahinācijām, Ķipurs ar zagšanu slimnīcā un daudzi citi, kuri izkalpojušies pie Rāviņa. Jebkura cita cilvēka nākšana pie varas Jelgavā var tikai uzlabot situāciju, jo sliktāk jau vairs nav kur. Diemžēl Rāviņam vēl arvien ir ļoti daudz atbalstītāju, kas pierādās ar vakardienas ZZ aptauju. Šie naivie tiek pārliecināti ar vērienīgo smadzeņu skalošanu caur Vēstnesi, kā arī regulārajām sabiedrisko attiecību rīkotajām akcijām Jelgavā un pašvaldības darbiniekiem.

pirms 6 gadiem, 2012.07.19 11:05

vah vah

nu taadi / zopas / pie mums Jlgavaa diemzel ir, kuriem netiik pilsetas plaukshana ne bez Ravina ,Igates , KULK dalibas .

pirms 6 gadiem, 2012.07.19 07:03

nezinītis

un ja jau esi tik gudrs tad, lūdzu, konkursa dalībnieku un tāmju sarakstus uz galda, lai tauta var izvērtēt! cik tev samaksāja par mēģinājumu tauati acis aizlāpīt!?

pirms 6 gadiem, 2012.07.18 19:56

nezinītis

to kukū!

Ka tik asfaltņu pari Jelgavs tiltiem pirms dažiem gadiem arī netaisīja Igate? Bet kādas plaisas jau tagad tur ir. Es nemuldu pa tukso, jo šo to jau no tā visa saprotu! Viss kam pieskarās Igate pēc pāris gadiem ir labojams, kas nozīmē, ka tāmē ir vieni materiali, bet reālajā dzīvē pavisam citi...sūdīgāki! Un būtu tikai normāli, ja Igate taisītu ceļus Saulkrastos, ja vien spētu konkursu uzvarēt un ar kvalitāti pierādīt, ka ir laba firma, ko viņi nevar! Ārpus Jelgavas viņi nevienam nav vajadzīgi! Un uzraugiem vienmēr var labi samaksāt, lai acis piever, jo kā nekā esam viena no korumpētākajām valstīm Eiropā! Bet bedrīšu un plaisu lāpīšana jau arī ir biznes! Ak, un neaizmirsīsim, ka Rāviņs ir lielo pilsēto asociacijas prezidents, tāpēc jau vajag Volvo ar nenormālu dzinēju, lai uz visām sapulcēm izbraukātu un kāds tur brīnums, ja notiek Igates lobēšana! Nu nebrauks taču ar lētu un ekonomisku škodu! Pazorņiks kā nekā!

pirms 6 gadiem, 2012.07.18 19:52

nezinītis

to kukū!

Ka tik asfaltņu pari Jelgavs tiltiem pirms dažiem gadiem arī netaisīja Igate? Bet kādas plaisas jau tagad tur ir. Es nemuldu pa tukso, jo šo to jau no tā visa saprotu! Viss kam pieskarās Igate pēc pāris gadiem ir labojams, kas nozīmē, ka tāmē ir vieni materiali, bet reālajā dzīvē pavisam citi...sūdīgāki! Un būtu tikai normāli, ja Igate taisītu ceļus Saulkrastos, ja vien spētu konkursu uzvarēt un ar kvalitāti pierādīt, ka ir laba firma, ko viņi nevar! Ārpus Jelgavas viņi nevienam nav vajadzīgi! Un uzraugiem vienmēr var labi samaksāt, lai acis piever, jo kā nekā esam viena no korumpētākajām valstīm Eiropā! Bet bedrīšu un plaisu lāpīšana jau arī ir biznes! Ak, un neaizmirsīsim, ka Rāviņs ir lielo pilsēto asociacijas prezidents, tāpēc jau vajag Volvo ar nenormālu dzinēju, lai uz visām sapulcēm izbraukātu un kāds tur brīnums, ja notiek Igates lobēšana! Nu nebrauks taču ar lētu un ekonomisku škodu! Pazorņiks kā nekā!

pirms 6 gadiem, 2012.07.18 19:51

lasītājs

Vai Igate Jelgavā tagad visos konkursos uzvar?... Izskatās aizdomīgi...

pirms 6 gadiem, 2012.07.18 19:18

hmm...

Kāpēc izdzēsa komentārus? Kam kaitēja sabiedrības domas? Kas ar ZZ?

pirms 6 gadiem, 2012.07.18 18:22

he!

Vai tad kādam bija šaubas, ka varētu būt savādāk?! Jelgavā viss notiek tā, kā tam jānotiek!

pirms 6 gadiem, 2012.07.18 18:21

kukū

to nezinītis & Shēma - smieklīga šī vaukšķēšana pudeles brāļu sazvērestības teoriju līmenī.
Nez kādi tad Rāviņam otkati no Igates tika par Dobeles pilsētas centra rekonstrukciju, kur Igate ne tikai ielas taisīja bet arī laukumu bruģēja pēc veco laiku stila (ar granīta bruģi)? Ok, Dobelē arī valda ZZS, bet kā tad paliek ar Rīgas šoseju pie Rīgas robežas? To tak arī Igate taisa. Atkal Rāviņš izbīdīja? Latvijas Valsts ceļi tad jau drīzāk ir Rāviņa pretiniekiem draudzīgi.
Muld te visādas blēņas, nejēdzot, ka atšķirībā no celtniecības firmām ceļu būvē Latvijā vispār ir tikai pieci seši nopietni spēlētāji, kuri loģiski ir vadībā katrs savai adresei tuvākajos novados (jo zemākas izmaksas izejvielu un tehnikas piegādēm). Bet lielākie brēcēji jau parasti ir nejēgas.
Vai tad "CTB" brauks pa lēto Jelgavas ielas taisīt, bet "Igate" Liepājas? Vai arī "Binders" taisīs Pasta salu, bet "Igate" asfaltēs Saulkrastus? Bet stulbumam jau nav ne loģikas, ne saprašanas.

pirms 6 gadiem, 2012.07.18 17:22

žopa

Rāviņš pirms padzīšanas no domes vēl rauš ko var . Igate un KULK ir tās gotiņas , kas pataisījušas par miljonāriem ne vienu vien domnieku . Protams čangalis Peilāns arī nevar palikt tukšā.Kļuvis par miljonāru apčubinot nodokļu maksātāju naudu.
Jelgavas mafija rullē. Bet pakausī jau elpo nākamais rausējs - DAINIS LIEPIŅŠ. Drīz būs interesanti

pirms 6 gadiem, 2012.07.18 16:43

nezinītis

Interesanti, kapēc Igatei ir tādas monopoltiesības uz visiem pašvaldības konkursiem? Nu tak sen jau zināms, ka kvalitāte viņiem ir pilnīgi čau! Paiet pāris gadi un lāpam bedrītes uz it kā nesen uzklata asfalta! Ceru, ka kādu dienu tā Rāviņa mafija no pilsētas aizvāksies!

pirms 6 gadiem, 2012.07.18 16:27

Shēma

Reiz sen senos laikos... Nu to, ka Kulk un Igate Jelgava bez darba nebūs - to zin visi. Protams, slēgs līgumu par to mazāko summu, taču Igate attiecīgi arī izbūvē - līdz pusei. Ne Tu tur pastaigāt varēsi ne ar ko braukt. Līdz ar to nu būs nepieciešams arī tā saucamā otrā kārta... Pirmo jau visi būs aizmiršuši.

pirms 6 gadiem, 2012.07.18 16:19

pierasta lieta

Diez', kāpēc mani tas nemulsina.....

pirms 6 gadiem, 2012.07.18 15:19

Oskars

Atkārtoti izsludināt konkursu un noskaidrot kuri kritēriiji traucēja pieteikties vairāk firmas!

pirms 6 gadiem, 2012.07.18 14:51

HW

vārētu tikai likt salasāma lieluma burtus attēlā

pirms 6 gadiem, 2012.07.18 14:33

Vietējās ziņas