Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Likvidēs pirms diviem gadiem pašvaldības dibināto biedrību "Volejbola attīstība Ozolniekos" 2

Pašvaldība likvidēs pirms diviem gadiem dibināto biedrību "Volejbola attīstība Ozolniekos", lēmusi Ozolnieku novada dome.

2017.gadā augustā radītās biedrības darbības mērķis bija veicināt volejbola attīstību novadā visām vecuma grupām, sākot ar bērniem līdz profesionāļiem, nodrošinot sporta nodarbību, treniņu un fiziskās sagatavotības norisi, kā arī organizējot sporta sacensības un veicinot aktīvu dzīvesveidu visām vecuma grupām.

Taču gadu pēc biedrības dibināšanas izveidota Ozolnieku Sporta skola, kas arī "ar savu darbību veicina veselas un fiziski attīstītas sabiedrības veidošanu, īstenojot valsts sporta politikas pamatnostādnes un nodrošinot kvalitatīvus pakalpojumus Ozolnieku novada iestādēm, organizācijām un iedzīvotājiem". Tāpēc, lai izveidotu efektīvāku pārraudzību novada sporta nozarē, kā arī, lai samazinātu papildu slogu biedrības dokumentācijas pārraudzīšanā un uzturēšanā, kā arī, ņemot vērā, ka biedrības mērķi dublējas ar Ozolnieku sporta skolas mērķiem un uzdevumiem, dome secinājusi, ka ir lietderīgi likvidēt biedrību "Volejbola attīstība Ozolniekos", tās funkcijas deleģējot Ozolnieku sporta skolai. 

Lēmums par biedrības likvidēšanu un funkciju deleģēšanu atbalstīts domes sēdē.

"Firmas.lv" dati liecina, ka biedrības vadībā ir novada domes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš (LRA) un pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta daļas vadītāja Elīza Juste.

Foto: no arhīva

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

gā ga

Tiešām paši savu biedrību likvidēs? Neticas. Varbūt beidzot būs kaut kas no basketbola, kaut arī Varis tālēs zilajās...

pirms 2 dienām, 2019.10.13 23:18

vietējais

Tas ka šādu biedribu dibināja bija spiediens no sabiedrības, jo nākot pie varas Liepiņa velme bija likvidet vilejbolu Ozolniekos, jo to savā ziņā vadīja R.Baranivskis un atbalstija M.Ainārs. Šobrid ir labs laiks likvidēt. Nebrīnīšos, ka tūliņ dibinās hokeja biedrību kurai protams būs nepieciešams domes finansiāls atbalsts.

pirms dienas, 2019.10.14 12:27

Vietējās ziņas