Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līvbērzes skolā svinēs 165 gadu jubileju

Piektdien notiks Līvbērzes skolas 165 gadu jubilejas svinības un ceturtais absolventu salidojums. Pasākums sāksies pulksten 19 Līvbērzes kultūras namā.

«Par salidojuma tradīciju kļuvusi pasākuma tematikas izvēle. Šogad tēma «Dzīve kā kino» izvēlēta ar domu, ka mēs katrs esam gan režisori, gan aktieri, kas piedalās sižeta veidošanā, un skolai ir ļoti liela loma dzīvē,» stāsta Līvbērzes vidusskolas direktore Lilija Grase.Līvbērzes skola nodrošina izglītošanu no pirmsskolas izglītības līdz pat vidusskolas izglītībai, atgādina Jelgavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Kaunese. Pirmsskolas izglītības iestādē mācās aptuveni 60 bērnu, bet vidusskolā - aptuveni 142 bērnu. «Arī pēc obligāto mācību stundu laika bērni ir ļoti aktīvi. Viņi iegulda savu enerģiju, attīstot dažādas prasmes un talantus, kā arī aktīvi piedalās olimpiādēs, kur kopumā Līvbērzes skolai ir vērā ņemami  panākumi,» komentē L.Grase.1870.gadā Auziņu mājās sākts skolas darbs Līvbērzes pagastā, laika gaitā tā darbojusies dažādās pagasta vietās, bet 1932.gadā ģenerālis Jānis Balodis iemūrēja pašreizējās skolas pamatakmeni. 1948.gadā skola darbu sāka kā divplūsmu skola - skolēnu apmācību gan krievu, gan latviešu valodā. Savukārt 1970.gadā ekspluatācijā nodeva skolas jauno korpusu. 1999./2000.mācību gadā notika pāreja uz vienas valodas - valsts valodas apmācību. Vidusskolas statusu Līvbērzes skola ieguva 2000./2001.mācību gadā.Uz jubilejas pasākumu skolas vadība aicina visu Līvbērzes skolu absolvējušie audzēkņi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas