Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU absolvē septiņi jaunie pārtikas higiēnas speciālisti 1

Pārtikas drošību un kvalitāti Latvijā turpmāk uzraudzīs arī septiņi LLU Veterinārmedicīnas fakultātes unikālās maģistra studiju programmas «Pārtikas higiēna» absolventi, kuri šodien svinēja izlaidumu.

Studiju programmas direktors Edgars Liepiņš uzsver, ka «Pārtikas higiēna» ir vienīgā programma Latvijā, kurā tiek sagatavoti pārtikas higiēnas speciālisti ar profesionālo maģistra grādu. Izlaidumā diplomu saņēma Diāna Akimova, Dagnija Emse, Jūlija Geka, Baiba Klestrova, Kristīne Nemirska, Viktors Poluhins un Zaiga Šopo. Studiju kursu apguvē ļoti labas un teicamas zināšanas uzrādījušas D.Emse un D.Akimova, informē LLU pārstāve Ilvija Gaidukoviča.Absolventu aizstāvēto zinātnisko darbu temati saistīti ar dažādām pārtikas nozares jomām – darbos analizēta gaļas produktu mikrobioloģiskā drošība, pētīti piena un piena produktu kvalitātes rādītāji un citas tēmas. Valsts pārbaudījumu komisija kā ļoti kvalitatīvi izstrādātus pētījumus izcēlusi četrus maģistra darbus.E.Liepiņš stāsta, ka absolventi varēs strādāt par pārtikas inspektoriem Pārtikas un veterinārajā dienestā, pretendēt uz amatiem zinātniskajos institūtos, Zemkopības ministrijas Veterinārajā un pārtikas departamentā un citur. Profesionālajai maģistra studiju programmai «Pārtikas higiēna» šis ir septītais izlaidums, un kopumā to absolvējuši 78 speciālisti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas