Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU aicina pieteikties «ēnot» studentus

Lai labāk izprastu, kāda ir studentu dzīve un izglītošanās universitātē, LLU 15.februārī piedāvā kļūt par «ēnām» studentiem. Pasākumā «Skolēns – studenta ēna» piedalīties aicināti vidusskolu audzēkņi.

«Ēnu dienā vidusskolēns varēs iejusties studenta lomā – kopā ar savu «ēnojamo» doties uz augstskolu, apskatīt auditorijas, laboratorijas, piedalīties lekcijās, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus mācībspēkiem un citiem studentiem,» stāsta LLU karjeras konsultante Indra Graudiņa. Viņa uzsver, ka šajā dienā jauniešiem būs iespēja vēl vidusskolēna statusā izjust, kādas ir īstas studijas.Akcijā «Skolēns – studenta ēna» piedalīties aicināti 10.-12.klašu skolēni, raksta augstskolas portāls.Lai pieteiktos, līdz 9.februārim elektroniski jāaizpilda anketa, kas atrodama www.llu.lv, tā jānosūta uz e-pastu informacija@llu.lv vai jāiesniedz drukātā formā LLU Sabiedrisko attiecību daļā (SAD), Jelgavas pilī, Lielajā ielā 2, 175.telpā.«Ēnot» var jebkuras LLU fakultātes studentu, no katras skolas pasākumā piedalīties var vairāki skolēni.Apstiprinājumu dalībai pasākumā «Skolēns – studenta ēna» ar «ēnojamā» studenta kontaktiem LLU SAD izsūtīs elektroniski līdz 13.februārim.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas