Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU nemaina savu lēmumu attiecībā uz pils rekonstrukcijas veicēju 6,87 miljonu eiro iepirkumā 2

Izvērtējot būvnieku pieteikumus atkārtoti, Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) kā energoefektivitātes paaugstināšanas un fasādes renovācijas veicēju izvēlējās jau iepriekš par uzvarētāju atzīto personu apvienību «PST un AKS», liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Kā ziņots, iepirkumu augstskola izsludināja gada sākumā, pavasarī par uzvarētāju nosakot personu apvienību «PST un AKS» ar 4 957 587 eiro piedāvājumu bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Kopumā iepirkumā startēja seši pretendenti, bet divi par LLU lēmumu iesnieguši sūdzības.

Izvērtējot uzņēmumu sūdzības, IUB komisija 5.jūlijā aizliegusi augstskolai slēgt līgumu ar izvēlēto pretendentu un likusi vēlreiz izskatīt pretendentu piedāvājumus.

LLU projekta vadītāja Iluta Černija informēja, ka LLU bija uzdots novērst iesniegumu izskatīšanas komisijas konstatētos pārkāpumus, atkārtoti izvērtējot piedāvājumus, ko augstskola esot izdarījusi.

«Bažas par apstrīdēšanu pastāv vienmēr, to mēs nevaram novērst. LLU novērsa visas iebildes, kas bija saistītas ar pirmo izvērtēšanas procesu, veica izvērtēšanu otrreiz, un izrādījās, ka konkursa rezultātu tas nav ietekmējis,» Černija pauda, atbildot uz jautājumu, vai nav bažu, ka konkursa rezultāti tiks pārsūdzēti atkāroti.

Jau vēstīts, ka uzņēmumu iebildumi aizkavējuši 6,87 miljonus eiro vērto Jelgavas pils energoefektivitātes paaugstināšanu un fasādes renovāciju.

Lai arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ir apstiprinājusi LLU projekta iesniegumu «Jelgavas pils energoefektivitātes nodrošināšana», tā īstenošanu kavē divu komersantu sūdzība Iepirkumu uzraudzības birojam par LLU izsludinātā iepirkuma rezultātiem.


Foto: 1080.plus  


Pievieno komentāru

Komentāri 2

eu

Tā firmiņa " PST un AKS " ir 2 mēneši veca . Bet piļu atjaunošanā tai ir ārkārtīgi liela pieredze / Naudas apgūšanā arī.

pirms 2 gadiem, 2016.08.30 12:38

Vietējās ziņas