Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU piedāvā akvakultūras programmu

Lai sniegtu zināšanas akvakultūrā un zivju audzēšanā Latvijas apstākļos, no 5. marta LLU Mūžizglītības centrs piedāvā profesionālās pilnveides izglītības programmu potenciālajiem zivju audzētājiem un citiem interesentiem.

Izglītības programmas «Akvakultūra» (240 stundu apjoms) mērķis ir sniegt zināšanas par būtiskākajiem aspektiem akvakultūras ekoloģijā, likumdošanā un zivju audzēšanas biotehnoloģijās.

Programmai ir divas daļas. Pirmajā daļā tiks apgūti akvakultūras pamati un normatīvie dokumenti, akvakultūras objektu bioloģija un ekoloģija, zivju un vēžu anatomija un fizioloģija, jaunu akvakultūras sugu audzēšana, zivju gaļas ražošanas higiēna, akvakultūras ekoloģiskie aspekti, zivju barības organismu audzēšana, zivju slimības un to profilakse, zivju audzētavas organizēšana un ražošanas plānošana.

Savukārt otrajā daļā iespējams izvēlēties starp dīķsaimniecību un recirkulācijas sistēmu (RAS) izmantošanu akvakultūrā, no kurām viena tiks padziļināti apgūta arī praksē. Papildus tiks organizēti praktiskie darbi laboratorijās un zivju audzētavās.

Programmas noslēgumā dalībnieki saņems apliecību par profesionālās pilnveides izglītību. Tāpat ir iespējams nepiedalīties visā programmā, bet apgūt atsevišķas tēmas.

Detalizēta informācija par programmu, pieteikšanos un maksu atrodama www.mc.llu.lv un sazinoties ar LLU Mūžizglītības centra speciālisti Antru Bērziņu (tālrunis 63005715, 26340144, e-pasts antra.berzina@llu.lv).


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas