Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU pirmkursnieki iepazīst Jelgavu un piedalīsies galda spēļu vakarā 1

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Studentu pašpārvalde (SP) pirmā kursa studentus aicināja iesaistīties SP rīkotajās aktivitātēs un prakses laikā iepazīt universitāti un pilsētu, kā arī jaunos studiju biedrus no visām fakultātēm.

LLU SP organizētos pasākumus kopumā apmeklēja vairāk nekā 200 pirmo kursu studentu. Visaktīvāk visās piedāvātajās aktivitātēs iesaistījās Pārtikas tehnoloģijas, Tehniskās un Meža fakultātes studenti.«Ļoti patīkami, ka LLU SP bija padomājusi par jaunajiem studentiem un noorganizējusi dažādus interesantus pasākumus, ar kuriem centās pirmkursniekus iepazīstināt gan ar saviem kursabiedriem, gan citu fakultāšu studentiem,» atzīst Tehniskās fakultātes pirmkursniece Zane Gulbe.Pēc prakses darbiem fakultātēs un kopmītnēs studentiem tika dota iespēja piedalīties orientēšanās sacensībās «Iepazīsties: Jelgava - students». Tajās komandas tika veidotas izlozes kārtībā un dažādus uzdevumus kontrolpunktos nodrošināja Jelgavas nevalstiskās organizācijas, LLU Sabiedrisko attiecību un karjeras centrs un dažādi studentiem draudzīgi Jelgavas uzņēmumi.Tāpat notikuši arī filmu vakari un rīkotas dažādas spēles.«Arī turpmāk Studentu pašpārvalde rūpēsies par studentu brīvā laika pavadīšanas iespējām Jelgavā – jau 5.septembrī tiks vērtas LLU SP kino zāles durvis klubā «Tonuss», kur bez maksas varēs noskatīties filmu «Friends with benefits». Jāpiebilst, ka kino vakari turpināsies visa semestra garumā,» informē LLU SP sabiedrisko attiecību virziena vadītāja Klinta Dirnēna, piebilstot, ka studentiem būs iespēja pārbaudīt savus spēkus galda spēļu vakarā, kurš norisināsies 17.septembrī ģimenes restorānā «Hercogs». Tas notiks ar mērķi vākt ziedojumus jelgavnieka Vladimira Šinkarenko rehabilitācijas izdevumu segšanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Valcens

Malači,, beidzot Sp ir redzami arī parastiem mirstīgajiem ;) Tā turpināt ;)

pirms 6 gadiem, 2012.09.02 20:54

Vietējās ziņas