Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU pirmkursniekiem jāapmeklē darba aizsardzības ievadapmācības

Pirmajās prakses nedēļas dienās – 20. un 27.augustā – visiem pirmā kursa studentiem obligāti jāapmeklē ievadapmācības, kurās darba aizsardzības speciālisti stāstīs par to, kā studiju laikā rūpēties par savu un citu cilvēku drošību.

LLU darba drošības un civilās aizsardzības speciālists Vladimirs Arsjonovs informē, ka ievadapmācību laikā studenti tiks iepazīstināti ar LLU iekšējās kārtības noteikumiem, dažādiem drošības noteikumiem, iespējamiem riskiem, kā arī tiks instruēti par nepieciešamo rīcību nelaimes gadījumos un ārkārtas situācijās, raksta augstskolas portāls.«Students, kļūstot par daļu no LLU kolektīva un atrodoties LLU objektos, uzņemas atbildību par savu un citu cilvēku drošību, universitātes materiālajām vērtībām un arī apkārtējo vidi. Ievadapmācību beigās katram studentam būs jāparakstās par LLU iekšējās kārtības noteikumu ievērošanu un atbildības par savu rīcību vai nerīcību gadījumos, kad būtu jāreaģē, uzņemšanos,» skaidro V.Arsjonovs.V.Arsjonovs uzsver, ka visiem pirmā kursa studentiem, lai veiksmīgi uzsāktu studijas LLU, obligāti jānoklausās ievadapmācību lekcijas. Dati par ievadapmācības apmeklēšanu tiks ievadīti studenta LLU Informācijas sistēmas kontā, skaidro augstskola.Ekonomikas, Tehniskās, Pārtikas tehnoloģijas, Informācijas tehnoloģiju, Sociālo zinātņu un Lauksaimniecības fakultātes pirmā kursa studentiem ievadapmācības notiks 20. un 27.augustā Jelgavas pils Aulā pulksten 9.Savukārt Meža fakultātes pirmkursniekiem ievadapmācības 20. un 27.augustā notiks fakultātē, 19.auditorijā pulksten 9, Lauku inženieru fakultātes studentiem – fakultātes zālē 10.30, bet Veterinārmedicīnas fakultātes studentiem – fakultātes 3.auditorijā pulksten 12.Studentiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nevarēs noklausīties ievadapmācības 20. vai 27.augustā, tiks organizētas papildus grupveida nodarbības LLU Saimnieciskā dienesta sēžu zālē (7.telpā) 3., 6., 11. un 12.septembrī pulksten 15.«Ievadapmācības jāiziet arī tiem, kas «maina attiecības» ar LLU, tāpēc lekcijas par darba aizsardzību jānoklausās arī visiem pilna un nepilna studiju laika pirmā kursa maģistrantiem un doktorantiem,» norāda V.Arsjonovs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas