Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU Studentu pašpārvalde absolventiem pasniegs Goda rakstus

Šogad LLU Studentu pašpārvalde (SP) sāk jaunu tradīciju – ilggadējiem LLU SP aktīvistiem, kuri devuši nozīmīgu ieguldījumu pašpārvaldes un universitātes attīstībā, tiks piešķirts Goda biedra statuss un izlaidumā viņi tiks apsveikti ar Goda rakstu.

«Tradīcija tika izveidota ar mērķi izteikt lielu pateicību tiem LLU SP biedriem, kas, vairākus gadus darbojoties pašpārvaldē, paveikuši nozīmīgus darbus un pašaizliedzīgi strādājuši LLU SP, universitātes un Latvijas studentu labā, darot pat vairāk nekā ietilpst viņu pienākumos,» augstskolas portālam stāsta LLU SP vadītāja Signija Dziļuma.Ieceri atzinīgi novērtējis arī LLU rektors Juris Skujāns, piekrītot darboties LLU SP Goda biedra statusa piešķiršanas komisijā un Goda rakstu vērtību apliecināt ar savu parakstu un zīmogu. Goda biedriem kopā ar Goda rakstu tiks pasniegta arī Goda biedra karte. «Esam iecerējuši, ka karte sniegs dažādas priekšrocības, piemēram, iespēju par brīvu apmeklēt visus LLU SP organizētos pasākumus, saņemt atlaides Jelgavas uzņēmumos un citas,» atklāj S.Dziļuma.LLU SP Goda biedra statuss šogad tiks piešķirts četriem absolventiem:Jurim Metumam (MF) – bijušajam LLU SP vadītājam, vadītāja vietniekam, domniekam un ilggadējam «Studentu dienu» organizatoram; Laumai Magonei (PTF) – bijušajai LLU SP Kultūras virziena vadītājai, domniecei, LLU Senāta loceklei, PTF SP vadītāja vietniecei, «Putru dienu» un «Studentu dienu» organizatorei; Ilvijai Gaidukovičai (SZF) – bijušajai LLU SP Akadēmiskā virziena vadītājai, domniecei, Ārējās komunikācijas virziena darba grupas aktīvistei, LLU Konventa, Senāta un Mācību padomes loceklei, kā arī BOVA Studentu padomes loceklei; Andrim Freimanim (PTF) – bijušajam LLU SP domniekam, revidentam, «Studentu dienu» organizatoram, LLU PTF SP vadītājam un «Putru dienu 2011» projekta vadītājam. S.Dziļuma atklāj, ka tuvākajā laikā tiks organizēts pasākums, kurā Goda biedra statuss tiks piešķirts arī vairākiem bijušajiem LLU SP biedriem, raksta llu.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas