Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU Uzņemšanas naktī mazāka aktivitāte nekā pērn (ar foto)

Vakar līdz pusnaktij bija iespējams apstiprināt pieteikumus studijām LLU Uzņemšanas naktī. Iespēju iesniegt dokumentus pamatstudijām naktī izmantoja 59 jaunieši, bet maģistrantūrā - 23 topošie studenti.

Pavisam uz pamatstudiju un augstākā līmeņa studijām LLU ir saņemti 4976 pieteikumi. Veterinārmedicīnai, ekonomistiem, meža nozarei un pārtikas tehnoloģijām šogad ir vislielākais pieprasījums.LLU uzņemšanas komisijas galvenā speciāliste Rasma Veinberga piebilst, ka vislielākā aktivitāte bija ap pulksten 21, kad dažbrīd veidojās pat rindas. «Valsts finansētās budžeta vietas ir aizpildītas, taču reflektantu aktivitāte studēt un apmeklēt Uzņemšanas nakti kopumā ir mazāka, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Protams, gribētos vairāk studētgribētāju, bet daudzi nevar atļauties mācības par maksu. Jācer, ka otrajā kārtā aizpildīsies brīvas studiju vietas,» R.Veinberga atklāj, ka, visticamāk, 1.augustā tiks sākta papildu uzņemšana vairākās programmās.Topošos studentus Jelgavas pilī sagaidīja pils āksts ar galma dāmām, folkloras kopa «Dimzēni» priecēja ar skanīgām dziesmām, aicināja dejās un rotaļās. Apskatei bija atvērts arī muzejs, kur varēja izzināt Baltijā lielākās baroka pils vēsturi un interesantus faktus par tās kādreizējiem iemītniekiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas