Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU Veterinārmedicīnas fakultātei – 95 gadu jubileja 7

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārmedicīnas fakultāte (LLU VMF), atzīmējot veterinārmedicīnas izglītības un fakultātes 95 gadu jubileju, 27. un 28. novembrī aicina visus studentus, absolventus un doktorantus uz salidojumu un konferenci „Veterinārmedicīnas zinātnes un prakses aktualitātes – 2014”, informē LLU.

27. novembrī, dienā, kas veltīta veterinārmedicīnas izglītības jautājumu risināšanai, pulksten 10 LLU Aulā notiks plenārsēde par aktualitātēm veterinārārstu mūžizglītībā un specializācijā. Pasākumu vadīs VMF pārstāvji, profesors Ilmārs Dūrītis, kā arī Latvijas veterinārārstu biedrības (LVB) priekšsēdētāja Māra Viduža un LVB Mazo Dzīvnieku Veterinārārstu sekcijas pārstāve Linda Jakušenoka. Pulksten 16 svinīgajā sēdē par godu svētkiem pulcēsies fakultātes mācībspēki, studenti, absolventi, veterinārmedicīnas nozarē strādājošie speciālisti un viesi, lai atsauktu atmiņā brīnišķīgākos brīžus no fakultātes vēsturiskā gājuma un godinātu ilggadējos mācībspēkus, kuri veltījuši savu mūžu veterinārmedicīnai. Tūlīt pēc oficiālās daļas, pulksten 19, viesi aicināti uz VMF 95 gadu jubilejai veltīto banketu Jelgavas kultūras namā.

VMF jubilejas konferences otrajā dienā, 28. novembrī, no pulksten 9 līdz 18 notiks darbs piecās sekcijās. Vieslektoru vadībā, ietverot visu veterinārmedicīnas plašo spektru, tiks aktualizēti jautājumi mazo dzīvnieku, lauksaimniecības dzīvnieku un zirgu veterinārārstu sekcijās, bet pārtikas dzīvnieku un vides drošības sekcijā, savukārt ar homeopātiju un netradicionālo dzīvnieku ārstēšanu interesenti tiks iepazīstināti alternatīvās veterināmedicīnas sekcijā. Tostarp no pulksten 9 reģistrētie dalībnieki varēs iepazīties ar praktiskajām nodarbībām okulārajā ķirurģijā – pulksten 11 nodarbībā informēs par mazo dzīvnieku fizioterapijas metodēm, savukārt ultrasonogrāfijas meistarklasi dalībnieki varēs apmeklēt no pulksten 13.30.

FOTO: LLU

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Elza

Apsveicu! Sabiedrībai ļoti noderīga fakultāte!
Ar telefonu foķēts :(. Vēlējos paskatīties uz labiem un atsaucīgiem cilvēkiem!

pirms 3 gadiem, 2014.11.25 18:34

Resnais

Vai Ziedonis tika ielūgts? Par izrādītajām rūpēm par ar trakumsērgu sirgstošajiem dzīvniekiem un ieguldījumu stirnu sekciju kapacitātes palielināšanā.

pirms 3 gadiem, 2014.11.25 23:02

Dzintra

Sveicu visus svētkos ,īpaši savu klasesbiedreni Vitu

pirms 3 gadiem, 2014.11.26 08:15

Dainis

foto attēla kvalitāte ir neapskaužama,bet tas neattur no apsveikumu izteikšanas vislabākajai un visvajadzīgākajai fakultātei LLU.Lai viss izdodās.

pirms 3 gadiem, 2014.11.26 14:48

Dainis

foto attēla kvalitāte ir neapskaužama,bet tas neattur no apsveikumu izteikšanas vislabākajai un visvajadzīgākajai fakultātei LLU.Lai viss izdodās.

pirms 3 gadiem, 2014.11.26 14:48

Ziedonis visiem :

Pirms 95 gadiem Latvijas areālā vēl nebija ne viena kolhoznieka.

pirms 3 gadiem, 2014.11.26 15:46

Vietējās ziņas