Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LU Fonds un Jelgavas novada pašvaldība aicina studentus pieteikties stipendijām

Saskaņā ar Jelgavas novada pašvaldības un Latvijas Universitātes (LU) Fonda noslēgto sadarbības līgumu ikvienam Jelgavas novadā deklarētam nu jau pirmā kursa studentam ir iespēja pieteikties konkursam un pretendēt uz Jelgavas novada pašvaldības stipendiju.

Jelgavas novada pašvaldības stipendija paredzēta ikvienam Jelgavas novada pašvaldībā deklarētam (vismaz vienu gadu) 12.klases absolventam, nu jau pirmā kursa studentam, kurš studē kādā no Latvijas augstskolām jebkurā bakalaura studiju programmā 2012./2013.akadēmiskajā gadā. Pretendents nedrīkst vienlaikus būt LU Fonda vai citu mecenātu stipendiju ieguvējs.Stipendiju 100 latu mēnesī saņemt varēs trīs pirmā kursa studenti, kas ir motivēti, sabiedriski aktīvi, un kam, absolvējot 12.klasi, vidējā atzīme ir virs 7,5 ballēm, informē LU Fonds.Jelgavas novada pašvaldība ir pirmā pašvaldība, kas sadarbojas ar LU Fondu un piešķir stipendijas novada pašvaldības jauniešiem. Stipendiju mērķis ir finansiāli atbalstīt Jelgavas novada pašvaldības jauniešus izglītības pieejamībai ikvienā Latvijas augstskolā, kā arī veidot Jelgavas novada atpazīstamību Latvijā un piederības sajūtu Jelgavas novada iedzīvotāju vidū. Lai pieteiktos stipendijai, pretendentiem līdz 1.oktobrim jāaizpilda anketa www.fonds.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas