Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LVM dabas parkā Tērvetē modinās Pasaku

Sestdien, 11.maijā, “Latvijas valsts mežu” (LVM) dabas parks Tērvetē aicina uz vasaras sezonas atklāšanas svētkiem - "Pasakas modināšana". Te pavasara ziedoņa smaržu, krāsu un siltuma piebērtās acis vērs Pasaka.

LVM dabas parkā Tērvetē būs sastopami sirsnīgie un izdarīgie Rūķu saimes pārstāvji un arī citi pasaku un stāstu varoņi, informē LVM dabas parka Tērvetē informācijas centrs.

Rūķu sētā no pulksten 12 līdz 17  kopā ar rūķu saimi aktīva, sirsnīga un rotaļīga darbošanās pašiem mazākajiem - rūķošanās un rūķības, radoša darbošanās “Pavasara puķe”.Bet pulksten 12 visi meža draugi aicināti ieklausīties Rūķu dziesmu spēlē.

Savukārt tos, kuri vēlēsies baudīt skaisto Zemgales ainavu, aicinās koka skatu tornis. Šajā tūrisma sezonā skatu torņa apmeklējums ir bez maksas.

Pasaku mežā no pulksten 12 līdz 17 gaidāmas priecīgas satikšanās. Kādas? Tas jānoskaidro katram pašam. Dodies priežu silā, izzini Pasaku meža noslēpumus!

Atrakciju laukuma estrādē pulksten 13 paredzēts bērnu vokālo ansambļu muzikālais uzvedums „Vilkam tāda dvēselīt`”. Bērnu vokālie ansambļi no visas Latvijas izdziedās stāstu par divām atšķirīgām pasaulēm – cilvēkiem un vilkiem. Koncerta muzikālo noformējumu radījuši komponisti Andris Sējāns un Reinis Sējāns.

Ieeja pasākumā ar dabas parka Tērvetē ieejas biļetēm.

Pārbaudi savus spēkus Sprīdīša iedvesmotā piedzīvojumā Tērvetes Gaisa takās - 4 līdz 10 metrus virs zemes virsmas starp Tērvetes dižajām priedēm! Pakalpojums pieejams saskaņā ar cenrādi. Tālrunis informācijai – 29944079.

Turpretī Tērvetes tauriņu mājā, līdzās bezmaksas stāvlaukumam, spārnotie lidoņi demonstrē savus košos spārnus. Šīs sezonas pārsteigums - rāpuļu un abinieku ekspozīcija. Pakalpojums pieejams saskaņā ar cenrādi. Tālrunis informācijai – 26622444.

LVM abas parks Tērvetē vēl jauku, aktīvu un pārsteigumiem pilnu atpūtu dabā, apvienojot izziņas un radošas atpūtas iespējas!

Vairāk informācijas:

www.mammadaba.lv

www.facebook.com/ LVMdabasparksTervete

Foto: publicitātes

 

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas