Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācīs orientēties radošajās industrijās

13.februārī pulksten 11 Jelgavas Biznesa inkubatorā notiks Zemgalē līdz šim nebijis seminārs - «Idejas un risinājumi kultūras un radošo industriju attīstībai Latvijā». Semināru rīko SIA «NK Konsultāciju birojs» – viens no ārpakalpojumu sniedzējiem Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas atbalstītā projekta «Radošo industriju attīstība Latvijas – Lietuvas pierobežas reģionos» ieviešanā.

Semināra mērķis ir dalībnieku vidū veicināt kritisku un radošu domāšanu, vērtējot radošo industriju attīstības tendences Eiropā un Latvijā, palīdzēt ikvienam orientēties mūsdienu komplicētajā globālajā un lokālajā ekonomiskajā situācijā, saskatīt tajā savu vietu, informē projekta īstenotāju pārstāvis Juris Kālis. Seminārā iecerēts analizēt dažādas sadarbības formas biznesā, tostarp radošo industriju jomā.Bezmaksas seminārā plānots uzrunāt uzņēmējus, pašvaldību speciālistus, studentus, kā arī kultūras darbiniekus, māksliniekus, dizainerus, arhitektus un vēl citu radošo profesiju pārstāvjus no Zemgales, Kurzemes un Latgales plānošanas reģiona, kā arī vairākiem kaimiņvalsts Lietuvas reģioniem, kas kā partneri ir pārstāvēti minētā projekta ieviešanā. Semināra pirmajā daļā paredzēts aplūkot radošo industriju attīstības tendences Eiropas Savienības dalībvalstīs, analizēt vairāku sadarbības tīklu izveides piemērus, runāt par interneta resursu un dažādu komunikācijas instrumentu izmantošanas iespējām nozarē. Savukārt semināra otrajā daļā plānots vairāk akcentēt profesionālo asociāciju un klasteru nozīmi, kā arī finansējuma piesaistes iespējas radošo industriju laukā.Projekta ieviešanas turpinājumā pavasarī un vasarā līdzīgi semināri notiks arī Aizkrauklē, Liepājā un Ventspilī. Līdztekus tam reģionos speciālisti veiks situācijas izpēti radošo industriju jomā, noteiks to ietekmi uz ekonomisko potenciālu teritorijā un izstrādās konkrētu rīcības plānu dažādu attīstības negludumu novēršanā un radošuma palielināšanā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas